E-mail
yarmoliuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі стартап-проектів.

Зв'язатися зараз

ТОП-5 ПОМИЛОК ПРИ ОТРИМАННІ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ! На що слід звернути увагу? Поради юриста.

? Перша та найпоширеніша помилка – це погана адреса реєстрації. Що мається на увазі під поганим? Найчастіше це адреси масової реєстрації, де разом з вами прописано багато людей.

? Друга помилка. Неправильні перекази оригінальних документів. Наприклад, помилки у перекладі імені з паспорта чи інших документів. Часто зустрічається ситуація, коли в людини у рідному паспорті ім’я складається з двох слів, а в українських документах чи перекладі це перетворюється на одне слово.

? Третя помилка. Закінчення терміну дії довідок. Наприклад, довідка про несудимість (police clearance) має так званий термін придатності – 6 місяців. Якщо подати цей документ після цього терміну, його не візьмуть до уваги, що буде причиною повернення документів.

? Четверта помилка. Вона не очевидна, але дуже поширена. У процесі отримання громадянства вам можуть дзвонити невідомі номери, важливо піднімати слухавку та розмовляти з ними. Це можуть бути співробітники служби безпеки України, які хочуть задати вам кілька навідних питань, цього не потрібно боятися.

? П’ята помилка. Нетерплячість та хамство. Така підстава звучить не дуже професійно, але не слід забувати, що в Міграційній службі працюють люди і у співробітників ГМС суб’єктивний підхід до своєї роботи. У нас були прецеденти конфліктних ситуацій між претендентами на громадянство та співробітниками міграційних держ. органів і це не обіцяє нічим добрим.

Для того, щоб уникнути можливих помилок при оформленні та подачі документів на громадянство, заощадити свій час та нерви, а також отримати якісний результат – звертайтеся до ЮК «Приходько та Партнери».

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація