E-mail
yarmoliuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі стартап-проектів.

Зв'язатися зараз

Що робити, якщо закінчився термін перебування або дозвіл на проживання під час карантину?

На даний момент це дуже поширене питання серед іноземних громадян, які залишились на території України.
18 березня було прийнято постанову Кабінету Міністрів № 259 «Про деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції на період встановлення на всій території України карантину».

Слід врахувати, що положення постанови поширюються виключно на осіб, які на момент початку карантину (12 березня 2020 р.), мали законні підстави для звернення із заявою про продовження терміну перебування на території України та/або про оформлення, обмін виду на постійне чи тимчасове проживання.

☝️Що встановлює постанову?

Тимчасово, на період встановлення на всій території України карантину та протягом 30 днів з дня його скасування, до іноземців та осіб без громадянства, які порушили законодавство у сфері міграції щодо недотримання ними строку перебування на території України або оформлення, обміну виду на постійне або тимчасове проживання, якщо такі порушення настали у період або внаслідок встановлення карантину, не застосовуються заходи адміністративного впливу. Це говорить про те, що до порушників не застосовуватимуться штрафи чи інші санкції.

☝️Що робити в такій ситуації?

Відповідно до постанови іноземці та особи без громадянства, які не змогли виїхати за межі України або в установленому порядку звернутися до територіальних органів / підрозділів Державної міграційної служби із заявою про продовження терміну перебування на території України та/або про оформлення, обмін виду на постійне чи тимчасове проживання у зв’язку із встановленням карантину, або якщо термін звернення для оформлення таких документів настав у період встановлення на всій території України карантину, у строк до 30 днів з дня скасування карантину звертаються в установленому порядку до територіальних органів / підрозділів Державної міграційної служби для продовження строку перебування на карантину території України чи оформлення, обміну виду на постійне чи тимчасове проживання.
За юридичним супроводом у продовженні терміну перебування, обміні або оформленні посвідки на прохання звертайтесь до юридичної компанії “ПРИХІДЬКО І ПАРТНЕРИ” – ми надамо Вам компетентну юридичну допомогу!

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація