Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

“Прив’язувати” банківську картку у ? мобільному додатку “КОНСУЛЬТАНТ” – АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНО!

Якщо ви дивитесь це відео то скоріше за все Вас цікавить відповідь на питання:
? Чи безпечно реєструвати тут свою банківську карту?
? Як будуть списуватись кошти з банківської карти?
? Як не бути обманутим та як повернути свої кошти, якщо не отримано бажаного результату?

Я Андрій Приходько – засновник проекту “КОНСУЛЬТАНТ”. Щоб довго не розповідати хто я – просто введіть 3 слова в GOOGLE «Андрій Приходько адвокат» там інформації більш ніж достатньо.

Тому відповідаю на Ваші питання. Проект “КОНСУЛЬТАНТ” – 100 відсотків безпечний, надійний та захищений. Інформація про Вашу банківську карту в абсолютній безпеці!

Консультація оплачується виключно після того, як Ви отримаєте бажаний результат і самі натисните кнопку «Закінчити консультацію», ну або ж через 7 днів. При цьому Я гарантую, що мінімум 2-3 фахівця Вас проконсультують, щоб Ви могли переконатись в достовірності консультації та її повноті.

Погодьтесь ціна 149 грн – це нормальна ціна за консультацію, особливо з урахуванням того, що Вас проконсультує мінімум 2-3 фахівців? Разом з тим, ми гарантуємо нашим фахівцям, що найкращі консультації будуть оплачені, тому коли Ви створюєте питання ми заморожуємо обрану Вами суму коштів, щоб по завершенню консультації перерахувати кошти кращому спеціалісту, якого виберете саме Ви.
Вважаю – що це відповідально перед фахівцями і справедливо по відношенню до Вас.

Разом з тим, Я особисто гарантую кожному, хто користується мобільним додатком КОНСУЛЬТАНТ – якщо в будь-який момент у Вас виникне невдоволення консультацією, ми миттєво повернемо Вам кошти на Вашу банківську карту!
Для цього Вам потрібно просто зайти в Налаштування – натиснути кнопку «Служба підтримки», написати «НЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ КОНСУЛЬТАЦІЄ» і описати чому саме. Все просто!
Я та моя команда цінуємо будь-який зворотній зв’язок, щоденно працюємо над тим, щоб КОНСУЛЬТАНТ був для Вас – зручним, корисним та надійним помічником! Користуйтесь та рекомендуєте друзям, дякую!

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація