"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс наших клієнтів – час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Послуги з нерухомості та будівництва. Узаконення самобудів, перепланування, реконструкцій.


Кожне будівництво починається з закладання фундаменту, зокрема, від його якості залежить успіх проекту будівництва загалом, саме тому важливо, щоб фундамент Вашої нерухомості отримав професійну юридичну експертизу. Оскільки важливо не тільки професійно побудувати, а й професійно узаконити.

Фахівці нашої компанії мають досвід в реалізації масштабних проектів в галузі будівництва та оформлення земельних ділянок, наша експертиза дозволяє клієнтам не думати про юридичні тонкощі. Ми подбаємо про: отримання дозвільних документів для будівництва та введення в експлуатацію, узаконення самовільного будівництва; переведення об’єктів нерухомості з житлового в нежитловий фонд і навпаки; узаконення реконструкції приміщень та будівель; зняття / накладення обтяжень, реєстрацію права власності, приватизацію, виділення, поділ земельних ділянок, повний юридичний супровід угод з нерухомістю.

Якщо Вам необхідна комплексна професійна юридична експертиза з питань нерухомості та будівництва – наша команда завжди поруч.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація