"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс наших клієнтів – час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Послуги у сфері корпоративного права. Реєстрація та супровід бізнесу, отримання ліцензій

На сьогоднішній день в україні забороняється здійснення господарської діяльності без відповідної державної реєстрації, як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії, дозволу чи іншого дозвільного документа для провадження певних видів господарської діяльності.

Якщо Ви не знаєте яку форму ведення підприємницької діяльності обрати, як правильно підібрати коди видів економічної діяльності, форму оподаткування, розмір статутного капіталу або яким чином скласти статут майбутнього підприємства – скористайтеся нашими послугами. Фахівці профільної практики допоможуть з державною реєстрацією фізичної особи підприємця, товариства з обмеженою відповідальністю, змін у відомостях про юридичну особу або фоп, також ви можете розраховувати на нас при купівлі готового бізнесу та при розробці корпоративних договорів. ми допоможемо вам з отриманням будь-яких ліцензій та дозволів, якщо діяльність вашого бізнесу цього потребує, крім того, ми здійснюємо супровід ліквідації бізнесу та закриття ФОП.

Якщо Вам необхідний комплексний юридичний супровід з питань реєстрації або ведення бізнесу, звертайтесь, запевняю, ви будете нами задоволені.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація