E-mail
yarmoliuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі стартап-проектів.

Зв'язатися зараз

Поселення в Україні. Residence permit in Ukraine. Підстави для здобуття ВНЖ в Україні.

Тимчасовий дозвіл на проживання дає право на тимчасове проживання в Україні строком від 6 місяців до 3-х років. Найпоширенішими підставами для отримання тимчасового ВНП є: навчання в Україні, шлюб з громадянином або громадянкою України та працевлаштування. Тут треба також розуміти, що на відміну від постійного посвідки на проживання тимчасовий дозвіл на проживання не дає права на працевлаштування без отримання дозволу на роботу.

Тимчасовий дозвіл на проживання оформлюються іноземцям та особам без громадянства, які досягли 16-річного віку.

Відомості про дитину, яка не досягла 16-річного віку та прибула разом з батьками в Україну для тимчасового проживання, вказуються у свідоцтві одного з батьків.
Тимчасовий посвідку на проживання видається у строк п’ятнадцяти робочих днів з дня отримання заяви про його оформлення або обмін виду у зв’язку із закінченням строку дії виду.
Повернути тимчасовий дозвіл на проживання протягом десяти днів з моменту зняття з реєстрації. Незданий тимчасовий дозвіл на проживання вважається недійсним.

Строк дії тимчасового посвідки на проживання може бути продовжено необмежену кількість разів, шляхом обміну посвідки на проживання за наявності підстав, передбачених законом.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація