E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+380930074400

Адвокат – проектний партнер, експерт практики правової допомоги

Зв'язатися зараз

Податкові та неподаткові пільги в Україні під час КАРАНТИНУ. Закон № 3220. Що варто знати?

Верховна Рада на позачерговому засіданні у вівторок, 17 березня, скасувала штрафи за порушення податкового законодавства з березня по травень 2020 року під час карантину. За прийняття відповідного законопроекту №3220 проголосували 359 нардепів.
Законопроект розроблено з метою запровадження податкових та неподаткових пільг, пов’язаних з терміном сплати податків, нарахуванням заробітної плати за дні вимушеного простою, термінами подачі податкових декларацій, термінами проведення перевірок, нарахування штрафних санкцій та пені, тощо.
Документ спрямований на захист як малого, так і великого бізнесу від негативних наслідків, у зв’язку з невикористанням економічного потенціалу.
Законопроектом пропонується внесення наступних змін до Податкового кодексу:
• не застосовуються штрафні санкції за порушення податкового законодавства, вчинені в період з 1 березня по 30 квітня 2020 року;
• встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок з 18 березня по 18 травня 2020 року;
• продовжений до 1 липня 2020 термін подачі річної декларації про майновий стан і доходи;
• не нараховується і не сплачується в період з 1 березня року по 30 квітня 2020 плата за землю;
• об’єкти нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, яке відрізняється від земельної ділянки, з 1 березня по 30 квітня 2020 року.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація