E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+380930074400

Адвокат – проектний партнер, експерт практики правової допомоги

Зв'язатися зараз

Нововведення для суб’єктів декларування. Які зміни відбулися?

З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції № 168/19 від 12 грудня 2019 року з 1 січня 2020 року введено нову форму декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. НАЗК також повідомило про набуття чинності новою редакцію Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженої цим самим наказом.

З Порядку вилучено норму, яка зобов’язувала суб’єкта декларування при звільненні за власною ініціативою подавати декларацію в день фактичного звільнення. Згідно з новою редакцією Порядку декларація перед звільненням це декларація, яка подається відповідно до абзацу першого частини другої статті 45 Закону не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншої діяльності, зазначеної у підпунктах “а”, “в” п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону.

Така декларація охоплює період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими суб’єктом декларування, та містить інформацію станом на останній день такого періоду. Останнім днем такого періоду є день припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншої діяльності, зазначеної у Законі про запобігання корупції.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація