Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Мобільний додаток “КОНСУЛЬТАНТ”. ЯКІ ПЕРЕВАГИ НАД ІНШИМИ РЕСУРСАМИ ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЙ?

“КОНСУЛЬТАНТ“ – онлайн сервіс юридичних та бухгалтерських послуг – це маркетплейс, який дає можливість кожному через мобільний застосунок отримати консультацію від усіх в Україні (акцентую увагу: “УСІХ”!) адвокатів, аудиторів, нотаріусів, приватних виконавців, арбітражних керуючих, патентних повірених, митних брокерів і в подальшому інших фахівців.

Обрати серед тих фахівців, які Вас проконсультували кращого, за кращою ціною, в потрібному місці та в потрібний час і доручити йому вирішення конкретного завдання.

Завдяки цьому ми вирішили одну з основних проблем майже кожної людини – як вирішити життєву проблему? (шум в будинку, ДТП, розлучення та аліменти, нотаріус у вихідний день, кредити, податки, патентування ідеї і так далі, перелік безмежний), де знайти фахівця? Гуглити та перечитувати неактуальну та застарілу інформацію, чи телефонувати друзям, щоб когось порадили, ну або ж їхати до юридичної компанії, витрачати час ну і чималі кошти, ну і який фахівець кращий? (Пошук відгуків, порівняння вартості, компетентності і т. д.).

Сфера консультацій адвоката або юриста онлайн сьогодні особливо популярна – це пов’язано з популяризацією мобільних телефонів: мобільних додатків, месенджерів, тощо. Тому звичайно в даній сфері існує певна конкуренція.

Чим “ КОНСУЛЬТАНТ “ кращий, а ніж наші конкуренти?

Ми уже маємо мобільні додатки в Google Play та IOS. (По-перше, мобільний застосунок краще ніж сайт, завдяки наявності пуш повідомлень та органічному функціонуванню з операційною системою телефона, по-друге, мобільний застосунок краще ніж бот в месенджері, адже він є самостійним і незалежним та може мати доступ до контактів, фото, відео та інших даних смартфону).

Система контролю якості (логіка роботи стартапу побудована таким чином, що кошти отримує виключно той фахівець, який працює найшвидше та найфаховіше, таким чином відсіваючи інших фахівців. Через певний час роботи проєкту залишаться тільки найкращі фахівці, інші відпадуть автоматично в силу того що не будуть отримувати кошти).

Система відгуків (реалізована через пуш повідомлення з метою стимулювання активності клієнтів щодо залишення відгуків про консультації та фахівців. Це дає можливість формувати обєктивний портрет фахівці та його рейтинг).

Система пуш повідомлень (функціонує через пуш повідомлення, періодично пропонуючи отримати безкоштовну консультацію, або консультацію з найбільш розповсюджених проблем (карантин, правила дорожнього руху, сімейні спори, шум в будинку).

Реферальна система (дає можливість приросту клієнтів без зайвих витрат, клієнт може автоматично розіслати зі свого телефона на усі наявні контакти запрошення для скачування мобільного застосунку, отримавши за це безкоштовні консультації).

Система залучення фахівців (реалізована через емейл розсилку та використовує контакти фахівців з відкритих даних, а також реферальна система – запрошення фахівців за грошову винагороду).

Автоматична система розподілу коштів (реалізовано через платіжну систему Fondi, яка забезпечує автоматичне миттєве списання та зарахування коштів на банківські картки, що забезпечує довіру в першу чергу фахівців до проєкту).

Відповідальність (проєкт контролює роботу фахівця, адміністрація видаляє тих хто порушує правила).

Автоматизована робота (обслуговуванням проєкту займається всього один адміністратор, який здійснює виключно підтвердження авторизації фахівців, це забезпечує мінімальну участь людини що гарантує максимальну обєктивність).

Чим ми унікальні?

Перший національний проєкт, побудований на базі відкритих даних ліцензованих фахівців (адвокатів, аудиторів, нотаріусів, приватних виконавців, арбітражних керуючих, патентних повірених, митних брокерів).

Більшість конкурентів намагаються продавати різного роду документи, шаблони, рішення і т.д. Вважаємо це стратегічною помилкою, адже це потребує додаткових ресурсів на розробку безкінечних продуктів та їх постійне вдосконалення в умовах зміни законодавства.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація