Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Мобільний додаток “Консультант”! Онлайн сервіс юридичних та бухгалтерських послуг!

“КОНСУЛЬТАНТ” – це унікальний український продукт, який дає можливість однією кнопкою в смартфоні отримати консультацію відразу від усіх наявних в Україні адвокатів, аудиторів, нотаріусів, приватних виконавців, арбітражних керуючих, патентних повірених, митних брокерів. Чому я кажу від Усіх? Тому що наш продукт інтегрований до відкритих баз даних вказаних фахівців, і Ваше питання відразу потрапляє до усіх. Ось так це працює – відео анімація

Разом з тим, програма автоматично відбирає кращих фахівців і конкретно у Вашій проблемі (наприклад- питання по ДТП, відповідь від адвокатів, з досвідом в ДТП, питання по аліментам – адвокат з сімейних справ, звітність по фопу – бухгалтер у вашому районі чи місті, нотаріус в Одесі або Дніпрі який працює в суботу – без проблем, або може у Вас є стартап або унікальна ідея яку Ви хотіли б запатентувати – патентний повірений без посередників і напряму до Ваших послуг).

Якщо крім консультації Ви хотіли б доручити фахівцю виконання конкретного завдання (наприклад – підготувати якийсь документ, або вест судову справу під ключ, або допомогти стягнути кошти з боржника, або розмитнити авто по мінімальній ціні) – ми даємо Вам можливість обрати кращого фахівця – завдяки сформованим на проекті рейтингам та відгукам від клієнтів.

Ви в будь-який момент можете зателефонувати напряму до будь-кого з кращих фахівців і обрати з них найбільш вигідний варіант – заощадивши при цьому Ваші кошти.

Таким чином Ми даємо Вам можливість отримати консультацію від усіх фахівців в Україні, обрати з-поміж них найкращого фахівці, в потрібному для Вас місці та час і головне за найкращою ціною.

Тож, варто просто спробувати… отримати консультацію … залишити позитивні відгуки та порекомендувати нас Вашим друзям.
Ну і звичайно, якщо у Вас є зауваження або пропозиції, зайдіть в Налаштування – натиснуть кнопку «Служба підтримки» і напишіть нам. Ми цінуємо будь-який зворотній зв’язок, щоденно працюємо над тим, щоб КОНСУЛЬТАНТ був для Вас – зручним, корисним та надійним помічником!

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація