Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

” КОНСУЛЬТАНТ “– Ваш особистий помічник з юридичних та бухгалтерських питань! Завантажуй

До нас в юридичну компанію часто звертаються люди з різноманітними проблемами, частина з яких насправді не потребує послуг адвоката, і кожен громадянин може вирішити цю проблему самостійно знаючи просто покроковий порядок дій.

Разом з тим більшість юристів користуються цим, «роздувають» складність проблеми, загрози у випадку «неякісного» вирішення і так далі. Усе це робиться з метою утримати Вас – як клієнта і заробити кошти.

Звісно є люди, які додержуються принципу «кожен повинен займатись своєю справою» – лікар – лікувати, майстер ремонтувати, а юрист – ходити до суду, писати скарги і так далі.
Але є прості питання, для вирішення яких насправді не потрібен юрист чи адвокат. Наприклад – у взаємовідносин зі страховою – є порядні страхові компанії, які і без участі юриста виплатять кошти (потрібно знати терміни та суми, ну і Ваші права), або ЦНАП – де є чіткі інструкції, як змінити місце проживання або як зареєструвати дитину і так далі….. І справді тут юрист не потрібен. Достатньо просто знати алгоритм дій.

Декілька років тому, мені прийшла ідея. Я захотів спростити комунікацію усіх юристів, адвокатів, бухгалтерів, нотаріусів та інших фахівців з людьми. Створити мобільний додаток, як Убер або ОЛХ, через який кожен зміг би максимально швидко отримати консультацію без прив’язки до конкретного міста та в будь-який час. Щоб онлайн консультація юриста відбулась максимально швидко, якісно та доступно.

Так виник проект ? “КОНСУЛЬТАНТ”, який сьогодні вже доступний в Google Play та App Store.

Але є ситуації, коли навіть коли у Вас є начебто непоганий адвокат, але він не фахівець в конкретній проблемі. Для прикладу – розписка, повернення боргів.
Адвокат в цивільних справах скаже потрібно іти до суду, адвокат в кримінальних справах – відкривати кримінальну справу, просто юрист по усіх питаннях – скаже що краще всього їхати і домовлятись з боржником.

Що в такому випадку робити? Я б особисто, вислухав би кожного і після цього визначився б яким шляхом діяти. Але як це зробити? Обдзвонювати усіх по списку? Їздити по усіх офісах?
І тут знову «рекламую» мобільний додаток ? “КОНСУЛЬТАНТ”. Тому що в ньому ВИ описали вашу проблему, і усі юристи та адвокати з усієї України, тому що “КОНСУЛЬТАНТ” інтегрований до реєстру адвокатів і відсилає вашу проблему одним нажиманням кнопки в додатку відразу усім хто є в цьому реєстрі. Це також вирішує проблему, якщо Вам потрібен адвокат в Харкові, адвокат в Одесі, адвокат зі Львова, адвокат в Дніпрі і так далі…. Або ж Ви їхали і на трасі відбулось ДТП, до вас тоді під’їде місцевий адвокат який найближчий до Вас.

?”КОНСУЛЬТАНТ” дає можливість людям обирати кращого адвоката чи юриста у потрібному місці в потрібний час і що саме головне, за кращою ціною.

Крім того, якщо з консультацію юриста не так все погано в Україні, є цілий ряд сервісів в Гуглі які пропонують отримати консультацію юриста, то для прикладу отримати консультацію нотаріуса або отримати консультацію бухгалтера вже складніше. А якщо говорити про консультацію приватного виконавця – то це взагалі складно, тому що є декілька всього сайтів які належать конкретним приватним виконавцям, але немає жодного автоматизованого ресурсу, який би формував рейтинг цих спеціалістів, де можна було б почитати відгуки про спеціаліста і так далі…

Аналогічно, якщо вам потрібна консультація нотаріуса, консультація арбітражного керуючого, консультація ліквідатора, консультація патентного повіреного (особливо для патентування ідеї), консультація митного брокера (актуального – у випадку: якщо ви не знаєте як розмитнити автомобіль). Що ще дуже важливо – так це отримати консультацію та допомогу напряму, без посередників!

І ми даємо таку можливість – достатньо просто завантажити мобільний додаток ?”КОНСУЛЬТАНТ”.

❗Важливо❗ Я, Андрій Приходько, і я особисто несу відповідальність перед кожним хто завантажив додаток, несу відповідальність за якість консультацій (у випадку обґрунтованої скарги миттєво видаляємо некваліфікованих фахівців і блокуємо доступи), крім того – якщо Ви не задоволені консультацією – я особисто гарантую, що кошти Вам будуть повернуті за лічені хвилини.

Тому, сам користуюсь “КОНСУЛЬТАНОМ”, коли виникає питання в якому я не фахівець і не розуміюсь і рекомендую кожному завантажити. Це безкоштовно! Платіть тільки тоді, коли вважатимете це за необхідне.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація