Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Керуючий партнер Андрій Приходько про правову допомогу

Професійна правнича допомога

Професіність адвоката проявляється в тому, наскільки якісно та професійно він може захистити ваші інтереси та ті кошти, які ви заплатили адвокату повинні бути вам повернені в результаті судового процесу.
Таким чином, якщо ваш адвокат професіонал в своїй справі, то всі кошти, які ви сплатили за його послуги, в судовому порядку покладаються на вашого боржника – вся робота, яка проводиться для вас адвокатом, становиться безкоштовною.
Справа №761/79/22/17, яка стосувалася Київського страхового дому. Суть спору: страхова компанія виплатила не всю суму, яка б мала бути сплачена нашому клієнту, в результаті чого виник спір, в результаті чого наші адвокати стягнули зі страхової компанії певну суму. В страхових компаніях інснує практика, коли всі судові рішення першої інстанції, які ухвалені не на їхню користь, оспорюються в апеляції.

В апеляційній станції ми захистили права клієнта та апеляційну скаргу було скасовано. Вказаним рішенням стягнуто кошти із страхової компанії на користь нашого клієнта і додатково витрати на професійну допомогу.

Вимагайте, щоб ваші адвокати забезпечили захист і всі витрати, які ви понесли з ваших адвокатів, були стягнуті з ваших боржників.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація