"Бережемо найголовніше: Ваш час, Ваші нерви, Ваші гроші."

Ворожбітова Кристина Юріївна

Головний Бухгалтер

E-mail
vorozhbitova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-10

Провідний фахівець з досвідом практичної діяльності в галузі економіки та бухгалтерського обліку

Зв'язатися зараз

Бухгалтерський аутсорсинг. Які переваги бухгалтерії на аутсорсингу?

Чому бухгалтерський аутсорсинг вигідний?
Щонайменше раз на 3 місяці багатьом підприємцям доводиться ставати бухгалтерами, щоб сплатити податки.

? Як зазвичай роблять підприємці, які хочуть заощадити:
– Усі звіти заповнюють самі, вручну;
– звіти складають через онлайн-бухгалтерію;
– разово звертаються за консультацією до знайомого бухгалтера.

Державні форми звітності часто змінюються. Заповнюючи їх вручну, легко можна переплутати та завантажити застарілий документ, який не приймуть у податковій чи гіршій – отримаєте штраф.

Онлайн-бухгалтерія є ненадійним сервісом, який не враховує нюанси Вашого бізнесу (наприклад, працюєте на різних системах) і податки можуть розраховуватися невірно через використання застарілих нормативів, ставок, баз тощо. Тим більше, онлайн-сервіс ніякої відповідальності не несе і штрафи Ви платите самостійно.

Тому в такій ситуації Ваш бізнес не застрахований від того, що декларації заповнені неправильно і податки були сплачені не в тому розмірі чи не з цього приводу.

Торік через кризу, найкмітливіші одразу зрозуміли, що настав час для оптимізації бізнесу. Один із перевірених способів оптимізації – делегування бухгалтерських та податкових питань кваліфікованим фахівцям. Час, що залишився, можна витратити з користю і привести інші сторони бізнесу в порядок.

Які плюси бухгалтерії на аутсорсингу?

– Віддалена робота

Це тренд і у сучасних реаліях – життєва потреба. Специфіка бухгалтерського аутсорсингу полягає у можливості працювати віддалено та взаємодіяти з клієнтами дистанційно (поштою, через месенджери, онлайн зустрічі тощо) і це не вимагає прив’язки до офісу.

– Економія на витратах

Відсутня сплата до бюджету нарахувань на зарплату у розмірі понад 40%. Не потрібно обладнувати робочі місця бухгалтерам, навчати їх.

– Людський фактор

Відсутні проблеми, пов’язані з людським фактором співробітників (бухгалтер зник перед звітним періодом, захворів, пішов у відпустку, постійно відпрошується, йде з робочого місця під приводом здати звіти, сходити на пошту, бухгалтер не кваліфікований – не знає відповіді на більшість Ваших питань).

– Ризики

Знижуєте фінансові ризики, мінімізуєте управлінські та фінансові витрати.

– Робота з професіоналами

В аутсорсингових бухгалтерських компаніях завжди проводяться курси підвищення кваліфікації, експерти стежать за всіма нововведеннями. Тому що наявність фахівців визначає конкурентоспроможність компанії.

– Оптимізація податків

Вам завжди підкажуть можливості, де і на чому можна заощадити, оптимізувати податки у законний спосіб.

– Бухгалтерський облік у порядку

Ви можете поновити бухгалтерський облік за будь-який період діяльності.

Якщо у Вас виникли додаткові питання – звертайтеся до юридичної компанії “Приходько та партнери“, ми з радістю допоможемо Вам та надамо кваліфіковані послуги. Всього за 15 хвилин Ви можете дізнатись вартість бухгалтерського супроводу для Вашої компанії.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація