E-mail
mykolaieva@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+380930074405

Адвокат - проектний партнер, експерт сімейної практики

Зв'язатися зараз

Адвокат по семейным делам в Киеве. Заключение/расторжение брака, раздел имущества, наследство..

Професійний адвокат, який спеціалізується саме на сімейних справах, допоможе регулювати критичні моменти конфліктів і зробить все можливе, щоб вирішити їх без судового розгляду.

Якщо ж урегулювати питання без суда неможливо, адвокат допоможе грамотно скласти документи, побудувати виграшну правову позицію та мінімізувати потери своїх сторін. Надежний адвокат зацікавлений у благополученні клієнтів та орієнтований на довгострокове співробітництво. Він стане для Вас ефективним порадником, предостережет від необдуманих процедур і зможе показати професійну адвокатську допомогу в самих складних питаннях.

Існує кілька груп сімейних дел.

Первая группа

Сімейні справи і спори, пов’язані з брачними відносинами: заключення і розторгнення шлюбу, розділ спільного життя імущества, взыскание аліментів, визначення місць жительства дитини і способи участі в вихованні, позбавлення і відновлення батьківських прав і тому подібне.

Вторая группа

Сімейні спори між родственниками, правоотношения дітей і батьків, в тому числі імущественные спори и наследство.

Третья группа

Дела, касающиеся устройства детей и защита их прав. Сюда відноситься до усиновлення, опека і попечительство, патронат, прийомна сім’я та дитячі домівки.

Також сімейні справи можна розділити на групу, в залежності від способу вирішення питання: в судовому порядку або мирним шляхом. Залог успішного вирішення проблеми в суді – правильно вибудована правова позиция, професійна юридична підготовка та грамотно складені та підготовлені документи. А залог успіху в мирних переговорах – знову професійна юридична підготовка і багатий досвід у сімейних юридичних справах.

? Які ризики ведення сімейних дел без юридичної допомоги?

Незважаючи на те, що послуги адвоката стоять недешево, не користуючись юридичною допомогою, сім’я чи її члени можуть втратити значно більше, не виробляючи грамотну правову позицію в спорах, наприклад, лишитися майна та грошей, не одержуючи спадщини.

Незнання юридичного, судового процесу грозить потерей часу, нервів і довгими судовими тяжбами, які можуть продовжитися роками. Незнання своїх прав може стати причиною позбавлення батьківських прав, права участі у вихованні дітей і розлукою з ними, правовим розпорядженням своїм майном, потерей репутації та пошани.

? На що потрібно звертати увагу при виборі адвоката?

Репутація адвоката і компанії, де він працює

Це можна перевірити за допомогою сайту компанії, соціальних мереж, відгуків. За допомогою єдиного реєстру адвокатів можна перевірити наявність у нього діючого адвокатського свідоцтва та його обмежень.

Узкая специализация

Адвокат, який спеціалізується у певній області права, має великий досвід у справах, чим багатопрофільні спеціалісти. Подивіться кейси, в яких прийняв участь адвокат, знайдіть з його судової практики, так можна виявити кількість успішних дел та їх складність.

Публичная и научная деятельность

Опитний адвокат, який працює в рамках закону, як правило публікує багато профільних держав, коментує законодавство та цікаві кейси. Таку інформацію можна знайти на просторах Інтернету та в соціальних мережах.

Качество оказываемой юридической консультации

Закажите у адвоката письменну консультацію і юридичне заключення. По качеству його підготовки та сервісу обслуговування можна визначити рівень компанії та професіоналізм адвоката в цілому.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація