Звільнення з військової служби, якщо загинув батько

"Arma potentius aequum - справедливість сильніше зброї".

Тернова Діана Ігорівна
E-mail
ternova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-42-08

Юрист практики військового права та перерахунку військових пенсій. Спеціалізується на питаннях мобілізації, а саме надання консультацій, оформлення відстрочки від мобілізації, питання проходження ВЛК. Допомога військовослужбовцям, написання рапортів, супровід по звільненню з війської служби, оскарження висновку ВЛК і т. д.

Зв'язатися зараз

Звільнення з військової служби, якщо загинув батько

Час прочитання: 2 хв.

Чим довше триває війна, тим більше людей помирає кожен день. І як показує практика, на превеликий жаль це може бути декілька людей з однієї родини, які одночасно проходять службу боронивши рідну країну. Загибель військового на фронті означає велику трагедію для його родичів. Це призводить до невизначеності, глибокого горя, втрати близької людини і надзвичайно важкої перевірки для сім’ї.

Звертаючи увагу на це, законодавство було дещо відкориговане, що призвело до того, що з’явилася нова підстава для звільнення з військової служби на підставі загибелі близького родича.

Тож, врахувавши сімейні обставини для недопущення загибелі в одній сім’ї декількох осіб, військовий який служить, може за власним бажанням, написати рапорт на звільнення.

 

На жаль, люди помилково думають, що дана підстава для звільнення стосується і тих випадків коли цивільні родичі, наприклад батько, загинув під час воєнного стану перебуваючи вдома під час повітряної тривоги під завалами будинку від уламків ракети чи просто від негоди. Проте ні, дана підстава на звільнення стосується загибелі батька під час виконання бойових завдань який був військовослужбовцем та захищав Батьківщину. Головною умовою є докази, а саме документи, які підтверджують дані обставини.

Прикро, але стаються ситуації коли військовослужбовець не може отримати відповідні необхідні документи з частини де загинув родич, тому краще це питання довірити адвокату, який може затребувати їх та допомогти зі звільненням.

Звільнення з військової служби, якщо загинув батько - urb 4423 1

Насамперед, якщо ви маєте проблеми із отриманням документів з військової частини, вам можуть бути корисні такі кроки:

  • зверніться безпосередньо до військової частини: зв’яжіться з військовою частиною, в якій служив військовослужбовець, і з’ясуйте в чому може бути причина затримки документів. Звертання може відбуватися особисто, телефоном або поштою.
  • звернення до ТЦК та СП: ви також можете звернутися до ТЦК та СП, куди були направлені документи з військової частини загиблого військовослужбовця. Вони можуть надати інформацію та допомогу щодо отримання документів.
  • правова консультація: подумайте про звернення до юриста або адвоката, який може допомогти вам у вирішенні цього питання та встановленні подальших кроків.Юрист може надати вам правовий аналіз вашої ситуації, порадити, які кроки варто зробити та як правильно взаємодіяти з військовими частинами.

 

Звільнення з військової служби, якщо загинув батько - discuss 1Чим саме допоможе консультація юриста?

Правовий аналіз ситуаціїзаключається в тому, що юрист оцінює вашу ситуацію та надає рекомендації стосовно всіх необхідних документів для звільнення. Надає конкретні поради та вказівки щодо подальших дій, які вам слід вжити. А також представництво: Якщо потрібно, юрист/адвокат може надати представництво вас у взаємодії з військовими частинами або іншими владними органами.

Також юридичний фахівець може вас ознайомити із правами та обов’язками у даній ситуації та вказати на будь-які юридичні аспекти, які слід враховувати.

Пам’ятайте, звертання до кваліфікованого юриста може значно полегшити вирішення подібних правових питань.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація