Фото: Зняття арешту з рахунків військовослужбовців – зняти арешт з банківського рахунку військового

«Команда експертів на вашому боці!»

Мамедова Лілія Теймурівна
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-41-04

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз

Зняття арешту з рахунків військовослужбовців – зняти арешт з банківського рахунку військового

Час прочитання: 2 хв.

Як зняти арешт з рахунків військовослужбовців? Цим питанням задаються як військові, так і члени їх родин. Розпочнемо з того, що арешт на кошти боржника – завершальна стадія судового провадження, яка переслідує наступну ціль – примусове виконання рішень суду. Всі судові рішення виконуються  примусовому порядку органами державної виконавчої служби. Якщо Ви зіштовхнулися з цією проблемою, юристи «PRIKHODKO & PARTNERS» допоможуть її вирішити.

 

Причини для зняття арешту з рахунків військовослужбовців

Головна підстава для зняття арешту з коштів боржника у виконавчому провадженні:

  • Закінчення терміну дії виконавчого провадження.
  • Скасування судом заходів для забезпечення позову завершеного виконавчого провадження.
  • Надходження на рахунок органів Державної виконавчої служби суми коштів, яка необхідна для задоволення вимог всіх учасників виконавчого провадження.

Інформацію про зняття арешту з коштів виконавець повідомляє у постанові про закінчення діючого виконавчого провадження.

Що стосується прав військовослужбовців, зняття арешту з їх рахунків регламентовано вимогам пункту 15 статті 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Якщо військовослужбовців призвали на військову службу в умовах мобілізації під час дії особливого періоду (в тому числі, військового стану), пеня, штрафні санкції за невиконання зобов’язань перед підприємствами, організаціями та установами, зокрема, банками не нараховуються.

 

Серед пільг для військових, встановлених чинним українським законодавством:

  • Звільнення від сплати пені/штрафів за несвоєчасну сплату платежів по кредиту.
  • Звільнення від сплати відсотків за користування кредитними коштами.

Окрім цього, відповідно до актуальної інформації від Міністерства юстиції України, у разі накладення арешту на відкритий рахунок військовослужбовця, він може здійснювати видаткові операції з нього без урахування арешту. Такі умови діють до завершення в Україні дії воєнного стану. Іншими словами, банківські установи зобов’язані надати клієнту можливість користуватися грошовими коштами на рахунку, не беручи до уваги постанови приватних чи державних виконавців про накладення арешту.

Для зняття арешту з рахунків військовослужбовців спеціалісти «PRIKHODKO & PARTNERS» використають весь необхідний практичний досвід в цій сфері для досягнення бажаного результату.

Для військовослужбовців, як і для інших категорій населення діють правила Закону «Про правовий режим воєнного стану». Відповідно до розпоряджень Кабміну, на території України діють наступні правила:

  • Для фізичних осіб

Видаткові операції з рахунків, які знаходяться під арештом, можуть бути відновленні за умови, якщо сума стягнення не перевищує 100 тисяч гривень.

  • Для юридичних осіб

 

Юридичні особи-боржники мають  права на здійснення видаткових операцій з рахунків, які пов’язані з виплатами заробітної плати, а також сплатою зборів, податків та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування.

Якщо у Вас виникли питання щодо зняття арешту з рахунків військовослужбовців, записуйтесь на консультацію! Для розрахунку ціни послуги зняття арешту з банківських рахунків військовослужбовців ЗСУ – заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-41-04

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація