Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ЗНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Відповідно до наказу № 156 від 31 травня 2018 р. Президента України Порошенка П.П.  буде введено сертифікований іспит з української мови для іноземців, які хочуть прийняти   громадянство України.

Як буде проходити іспит для іноземців на знання української мови наразі лише обговорюється.

Буде створено робоча група за участю мовознавців і викладачів, яка до кінця року визначить всі підходи та розробить  єдину систему для складання іспиту з української мови.

Кабінет Міністрів України повинен в двомісячний термін з урахуванням  пропозицій робочої групи розробити і затвердити державну програму на 2018-2028 року.

На даний момент для підтвердження знання української мови іноземним громадянам достатньо довідки, яку видають навчальні заклади чи освітні установи.

Професіонали міграційного відділу юридичної компанії «Приходько та Партнери», допоможуть вам отримати довідку про розуміння української мови в навчальних чи освітніх установах.

Для того щоб без проблем отримати громадянство України і бути впевненим в позитивному рішенню комісії при Президентові України, радимо всім бажаючим звернутися до фахівців

міграційного відділу юридичної компанії «Приходько та Партнери» для консультації та підготовки всіх документів, в тому числі про розуміння української мови.

Під загальним авторством керуючого партнера «PRIKHODKO & PARTNERS» Андрія Приходька і начальника міграційного відділу «PRIKHODKO & PARTNERS» Юлії Таборських

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація