Фото: ЗБІЛЬШЕННЯ ПЕНСІЇ ВІЙСЬКОВОГО ПЕНСІОНЕРА. ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА АБ “ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ”

"Аmаt victoria curam – перемога любить старанність".

Колганов Іван Володимирович

Керівник практики військового права

E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права. Увійшов у ТОП-100 юристів України за 2023 рік та ТОП-10 юристів з військового права.

Зв'язатися зараз

ЗБІЛЬШЕННЯ ПЕНСІЇ ВІЙСЬКОВОГО ПЕНСІОНЕРА. ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА АБ “ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ”

Час прочитання: 2 хв.

За юридичною допомогою по перерахунку пенсії до нашої компанії звернувся військовий пенсіонер Юрій Сергійович. Останній був звільнений із структур Міністерства оборони України. З 16.08.2002 до 2018 року Юрію Сергійовичу була призначена та обчислювалася пенсія за вислугу років, яка становить 30 років, в розмірі 80% відповідного грошового забезпечення.

До 2018 року Юрію Сергійовичу нараховувалася пенсія виходячи із наступних складових грошового забезпечення для обчислення пенсії:

  • посадового окладу;
  • окладу за військове звання;
  • надбавки за вислугу років;
  • додаткових видів грошового забезпечення.

Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві у 2018 році зробило перерахунок пенсії Юрія Сергійовича на підставі Довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій станом на 01.03.2018, виданої відповідно до постанови КМУ від 23.03.2018 № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» і не врахувало додаткових видів грошового забезпечення при обчисленні пенсії. У тому числі, пенсійний фонд почав нараховувати пенсію виходячи із 70 % від грошового забезпечення.

Уповноважений орган на запит Адвокатського бюро “Приходько та партнери” підготував та направив до пенсійного фонду оновлену довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії станом на 05.03.2019 року із врахуванням вже всіх надбавок, доплат та премій. Однак, Пенсійний фонд України відмовив у здійсненні перерахунку пенсії, у зв’язку з чим ми змушені були звернутися до суду.

16.01.2021 року Окружний адміністративний суд міста Києва у справі № 640/21712/21 задовольнив позов та зобов’язав Головне управління Пенсійного фонду України в Київській області здійснити перерахунок пенсії Юрія Сергійовича з 01.04.2019 року на підставі оновленої довідки про розмір грошового забезпечення виходячи із 80 % основного розміру пенсії.

З 01.04.2019 року Пенсійний фонд зробив перерахунок пенсії та почав нараховувати збільшену пенсію.

Пенсія нашого клієнта до перерахунку складала 8 456 грн., після перерахунку складає 17 367 грн. За всі роки такого не перерахунку сформувалася заборгованість в розмірі 286 889 грн. (долучається посилання на рішення суду).

Як ми бачимо, пенсія Юрія Сергійовича збільшена вдвічі. Тому, радимо і Вам не гаяти часу, звертатися за допомогою до юристів, які саме спеціалізуються на перерахунку військових пенсії.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник практики військового права

E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права. Увійшов у ТОП-100 юристів України за 2023 рік та ТОП-10 юристів з військового права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація