Заява на відстрочку від мобілізації

"Arma potentius aequum - справедливість сильніше зброї".

Тернова Діана Ігорівна
E-mail
ternova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-42-08

Юрист практики військового права та перерахунку військових пенсій. Спеціалізується на питаннях мобілізації, а саме надання консультацій, оформлення відстрочки від мобілізації, питання проходження ВЛК. Допомога військовослужбовцям, написання рапортів, супровід по звільненню з війської служби, оскарження висновку ВЛК і т. д.

Зв'язатися зараз

Заява на відстрочку від мобілізації

Час прочитання: 3 хв.

Якщо у Вас є право на відстрочку і Ви хочете його реалізувати, Вам необхідно буде пройти певну процедуру її отримання. Для цього потрібно написати заяву. Проте, як же її написати, де взяти і як її подати? Всі ці питання обговоримо у даній статті.

Заява на відстрочку від мобілізації є письмовим зверненням до ТЦК та СП, яка подається з метою висловлення свох намірів, прохань або заявлення про певні обставини, які пов'язані з військовою службою, а саме підтвердженням підстав про звільнення від проходження військової служби під час мобілізації.

Для подання заяви на відстрочку від мобілізації потрібно мати обґрунтовані підстави, такі як стан здоров'я, навчання або інші особисті обставини, які унеможливлюють вашу участь у військовій службі на даний час.

Хто може подати заяву на відстрочку?

Чіткий перелік осіб, які мають право на відстрочку передбачений в статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Особливо необхідно звернути увагу на внесення останніх змін до переліку підстав отримання відстрочки для мобілізації.

 

Як подавати заяву та як отримати відстрочку?

  • Написати заяву, в якій викласти обставини справи та посилатися на законодавство.
  • Зібрати та завірити нотаріально всі необхідні документи, які підтверджують право на отримання відстрочки.
  • Зареєструвати заяву при поданні до ТЦК та СП.
  • Очікувати на розгляд Ваших документів та прийняття рішення.

Які документи потрібно додавати до заяви?

З огляду на підставу для відстрочки, документи різняться. Такими документами можуть бути: довідка МСЕК та пенсійне посвідчення, якщо мова йде про інвалідність, або студентський квиток та контракт, якщо особа є студентом та навчається, свідоцтво про народження дітей та довідка про сплату аліментів, рішення суду, якщо це стосується утримання трьох і більше дітей або самостійне виховання дитини.

Скільки дійсна відстрочка?

Відстрочка надається на час, який залежить від тривання обставин, що її обумовили. Однак існують ситуації, коли відстрочка може бути надана на рік або півроку, і в таких випадках особа зобов'язана підтверджувати наявність обставин, які були підставою для отримання відстрочки.

 

Як написати заяву?

Заява на відстрочку складається в довільному порядку, проте вона має бути правильно складена та обгрунтована. Тому краще довірити цю справу юристу, який має практику з даних питань. Він допоможе написати заяву саме під Ваш конкретний випадок, з посиланням на законодавство та додаванням підтверджуючих документів. Тим більше, при замовленні послуги з написання заяви, Ви отримаєте консультацію стосовно алгоритму її подання та дій, які потрібно вчиняти у разі зловживання своїми повноваженням представниками ТЦК та СП. Замовити можна як індивідуальне написання заяви так і шаблон.

Тож, якщо Вам необхідна допомога в даному питанні, записуйтеся на консультацію та довірте цю справу професіоналам.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація