Запис у консульство України в ЄС та Канаді

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Запис у консульство України в ЄС та Канаді

Час прочитання: 3 хв.

Коли громадянин України за кордоном має потребу у взаємодії з консульством, важливо спочатку записатися на прийом. Бувають ситуації, коли можуть прийняти без запису, однак вони є винятковими. Наприклад, йдеться про випадки, коли за кордоном помер хтось з родичів, а інші мають сповістити про це в Україну. Або ж – це стосується питання екстрадиції громадянина України.

У яких випадках потрібно записуватися на прийом у Консульство?

Переважна більшість звернень до консульства потребує попереднього запису. Наприклад, він потрібен, коли ви хочете:

  • оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  • стати на консульський облік;
  • оформити нотаріальні послуги;
  • подати документи на візу для іноземців в Україну.

 

Для того, аби записатися в консульство, потрібен закордонний паспорт та написання імені на латиниці. Запис оформлюється або безпосередньо через сайт Генерального консульства України, або через офіційний сайт МВС.

Чому варто подбати про запис завчасно?

На сьогодні в країнах ЄС та Канаді перебуває велика кількість українців. Відповідно – консульські установи перевантажені. Тому потрібно планувати візит до консульства завчасно. Якщо ви не впевнені у тому, на які саме юридичні процедури вам потрібен запис у Вашому питанні, про це можна проконсультуватися з професійними юристами. Ми спеціалізуємося на міграційному праві, а тому можемо допомогти Вам у самих різних питаннях.

 

Які послуги надає своїм клієнтам юристи з міграційного права юридичної компанії «Приходько та партнери»?

Наше адвокатське бюро надає клієнтам наступний спектр послуг:

  • Консультації. Це стосується як очного консультування у нашому офісі в Києві, так і дистанційної роботи з клієнтами, котрі перебувають у будь-якій точці світу. Коли ви звертаєтеся за консультаційною підтримкою до професійних юристів, то довіряєте свої питання у сфері права тим, хто спеціалізується на їх вирішенні та здатен запропонувати компетентну допомогу. Вам не потрібно самотужки осягати величезний масив законодавства та думати про те, як реалізуються конкретні правові норми на практиці. У цьому зорієнтують фахівці, котрі щодня мають нагоду працювати в галузі міграційного права.
  • Юридичний супровід. Ми виконуємо представницьку функцію скрізь, де немає потреби в особистій присутності наших клієнтів. Це значно спрощує їм життя, економлячи час та сили. Адвокат має більше повноважень у взаємодії з державними органами. Тож його робота спрямована на те, аби максимально швидко, наскільки це можливо в конкретній ситуації, вирішити проблему клієнта.
  • Представництво інтересів у суді. У запитах на теми, пов’язані з міграційним правом, потреба у такій допомозі виникає рідко, однак у виняткових ситуаціях буває й вона. Тож наші клієнти знають, що ми готові професійно допомогти.

Отже, якщо Ви хочете спростити свою взаємодію з консульськими установами за кордоном, звертайтеся. Наші юристи з міграційного права забезпечить Вам якісний юридичний супровід у таких питаннях.

Ми проконсультуємо, відповімо на Ваші запитання, допоможемо записатися на прийом до консульства і, за потреби, забезпечимо подальшу юридичну підтримку. Заповніть форму на сайті і ми Вам зателефонуємо найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація