Фото: Заповнення електронної декларації НАЗК. Юридична допомога по заповненню декларації про доходи державного службовця

«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Заповнення електронної декларації НАЗК. Юридична допомога по заповненню декларації про доходи державного службовця

Час прочитання: 2 хв.

Заповнення декларації держслужбовця до НАЗК – один з найефективніших інструментів запобігання корупційним діям. З моменту впровадження системи е-декларування (з 2016 р.) кожен громадянин може отримати публічну інформацію щодо статків посадовця, який знаходиться на державній службі. Перевірку та контроль за поданням декларації здійснює НАЗК – Національне агентство з питань запобігання корупції. В електронній декларації прослідковується відповідність витрат суб’єктів декларування їх доходам.

Для забезпечення правильного декларування Вам знадобиться юридична допомога в заповненні декларації про доходи державного службовця. В цьому Вам можуть посприяти фахівці «PRIKHODKO & PARTNERS».

Відсутність декларації НАЗК або її неправильне заповнення: покарання

Декларацію НАЗК мають подавати службові та посадові особи – працівники державних органів, які безпосередньо здійснюють функції представників влади та/ або обіймають посади, які пов’язані з виконанням адміністративно-господарських, організаційно-розпорядчих функцій.

Правильне заповнення електронної декларації дозволить вирішити багато проблем.

У випадку, якщо декларацію НАЗК не було подано своєчасно або в процесі її розгляду виявлені помилки, суб’єкт декларування притягується до наступних видів відповідальності:

  • Дисциплінарна відповідальність

Сума виявлених недостовірних даних не перевищує суму в 100 прожиткових мінімумів громадян.

  • Адміністративна відповідальність

Невідповідність між поданими даними та реальними доходами складає від 100 до 500 прожиткових мінімумів громадян. Адміністративне правопорушення супроводжується штрафними санкціями.

  • Кримінальна відповідальність

Кримінальна відповідальність наступає у випадках, якщо сума недостовірних відомостей відрізняється від дійсних на суму від 500 до 4000 прожиткових мінімумів громадян.

Покарання – штраф, громадські роботи, позбавлення волі, заборона на зайняття відповідних посад.

Для уникнення серйозних проблем з заповненням електронних декларацій варто звернутися за допомогою до спеціалістів. Заповнення електронної декларації НАЗК – один із напрямків діяльності юристів «PRIKHODKO & PARTNERS».

Заповнення декларації про доходи держслужбовця: допомога юристів

Подання електронної декларації та її правильне оформлення – процес, який пов'язаний з певними ризиками. Таким чином, найбільш оптимальним варіантом буде звернення до фахівців.

Спеціалісти нашої юридичної компанії допоможуть Вам правильно та своєчасно надати декларацію про доходи до НАЗК. Ми надаємо цілий спектр послуг, серед яких:

  • Консультування щодо правильного заповнення електронних декларацій.
  • Захист інтересів клієнта у суді, оскарження протоколів адміністративних рішень (за потреби).
  • Контроль за своєчасним поданням декларацій.
  • Захист інтересів та репутації клієнта у суді та інших інстанціях.

У Вас ще залишилися питання? Записуйтесь на попередню консультацію або залишайте заявку у формі нижче для розрахунку ціни допомоги юриста в заповненні електронної декларації НАЗК!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація