Захист у кримінальному процесі на стадії досудового розслідування

«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Захист у кримінальному процесі на стадії досудового розслідування

Час прочитання: 3 хв.

До будь-якої кримінальної справи не можна ставитися з легковажністю. Навіть одна, на перший погляд, малозначна помилка, інколи призводить до невідворотних наслідків. Саме тому адвокат як захисник підозрюваного відіграє дуже велике значення ще на етапі досудового розслідування. Ця стадія – формування основних підвалин справи та лінії майбутнього захисту. Наші фахівці – адвокати Приходько та Партнери зможуть захистити ваші інтереси на стадії досудового розслідування.

Чинний Кримінально-процесуальний кодекс визначає розслідування до судового засідання наступним чином: стадія кримінального провадження, початок якої – момент внесення відомостей про чинне кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а завершення – закриття кримінального провадження. При цьому головне завдання адвоката – захист прав, законних інтересів та свобод підозрюваного/обвинуваченого. 

Права підзахисного на стадії досудового розслідування

Захист підозрюваного – критично важливе питання на стадії досудового  розслідування. Саме на цьому етапі багато в чому визначається подальше вирішення кримінальної справи. 

Підозрюваний має право залучити адвоката ще на етапі досудового розслідування. Фахівці Приходько та Партнери надають цілий спектр послуг: від консультування до активної участі в слідчих діях. 

Підозрюваний може відмовитись від свідчень та отримати доступ до доказів слідства, які були зібрані проти нього на етапі досудового розслідування. Серед прав підозрюваних – дотримання всіх процесуальних гарантій, а саме:

  1. Недопустимість застосування психологічного та фізичного тиску.
  2. Співпраця з адвокатом
  3.  Надання необхідної інформації. 

Отже, якісний захист на етапі досудового розслідування – гарантія дотримання прав підозрюваного та проведення справедливого розслідування, яке не буде виходити за рамки чинного українського законодавства. 

Дії адвоката на стадії досудового розслідування

На жаль, майже кожна людина може опинитися на місці особи, яку будуть вважати підозрюваною у вчиненні того чи іншого правопорушення. У цей момент варто зробити важливий крок, а саме – заручитись підтримкою професійного адвоката.  Наші фахівці підкажуть вам, яку позицію краще зайняти, як правильно поводити себе на слідчих діях. 

Адвокат може забезпечити використання всіх необхідних заходів, які стануть вашим надійним захистом від ризику тиску з боку органів досудового розслідування.

Ми зберемо необхідні докази для виправдання підозрюваного або значного пом’якшення покарання. Також за необхідності наші фахівці оскаржать в судовому порядку незаконні дії/бездіяльність/рішення прокурора або слідчого. 

Дуже часто виникають ситуації, коли підозрюваний перед першим допитом не використовує допомогу адвоката. Саме на показаннях допиту багато в чому будуть ґрунтуватися майбутні обвинувачення. Отже, дуже важливо як можна раніше реалізувати власне право на захист. 

Надання професійних послуг адвоката на стадії досудового розслідування – це всебічна правова допомога підзахисному. В інтересах захисту ми відшукаємо всі слабкі місця та помилки слідства.

Адвокати Приходько та Партнери надають весь спектр послуг на стадії досудового розслідування:

  • Збір доказової бази.
  • Підготовка документів.
  • Участь в допитах підозрюваного/обвинуваченого.
  • Оскарження дій/бездіяльності прокурора чи слідчого. 
  • Захист інтересів клієнтів в суді. 

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг адвоката на етапі досудового розслідування заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація