Захист прав військовослужбовців

"Ми намагаємось вирішувати проблеми клієнтів краще, ніж вони можуть очікувати".

Козян Тетяна Віталіївна
E-mail
kozyan@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-51

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, написання заяв до ТЦК та СП для надання відстрочки, супровід звільнення з військової служби, консультації по мобілізації.

Зв'язатися зараз

Захист прав військовослужбовців

Час прочитання: 3 хв.

Запити у царині військового права є одними з найбільш популярних під час воєнного стану. Це недивно, адже законодавство постійно змінюється, адаптуючись під вимоги нових реалій. А ще вагомим фактором, який актуалізує консультації у фахових юристів стає те, що в мережі інтернет є достатньо недостовірної інформації, яка лише заплутує та не дає відповідей на питання. Тому звернення до професійних юристів стане доречним кроком, аби підтримати себе та відстояти власні права.

Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» регулярно забезпечує захист прав військовослужбовців. Тож, звернувшись до нас, ви можете отримати якісну допомогу, котра сприятиме вирішенню навіть складних ситуацій. Пропонуємо розглянути спектр найбільш актуальних тем.

Відстрочка від мобілізації

Нещодавній Закон № 9342 вніс зміни у чинне законодавство про мобілізацію. Тепер не можна буде отримати відстрочку по догляду за родичем з інвалідністю, якщо є інші дієздатні особи, на яких покладено обов’язок за таким родичем доглядати. Цей нормативно-правовий акт був прийнятий Верховною Радою 28 червня, а підписаний Президентом – 30 червня. Поки складно аналізувати, як відбуватиметься реалізація згаданої правової норми на практиці, але ми ретельно слідкуватимемо за цим процесом.

Також є багато інших ситуацій, коли особа має право на відстрочку від мобілізації чи може на законних підставах бути звільнена з лав ЗСУ. Однак на практиці люди часто стикаються з бюрократією та людським фактором, бачать зловживання по відношенню до себе з боку представників військкоматів та інших посадових осіб, а тому потребують юридичної підтримки.

Направлення на ВЛК, оскарження рішення ВЛК

Відчутне погіршення здоров’я може бути причиною того, щоб військовий потрапив на ВЛК для подальшого визначення ступеню придатності до служби. У такому разі потрібно написати рапорт на ім’я вищестоящого командира. Іноді на ВЛК спрямовують після поранення, а результат, який фіксує комісія, не відповідає дійсності.

Приміром, нерідко траплялися ситуації, коли військовослужбовця, який потребує подальшого лікування, визнавали придатним для повернення до служби. У такому випадку існує процедура оскарження постанови ВЛК. Це можна робити як у досудовому порядку, так і через суд. Наша команда чудово володіє обома цими механізмами.

 

Виплата за поранення та інвалідність

Не секрет, що виконання обов’язку, пов’язаного з високим ризиком для життя та здоров’я, може вести до травм – у тому числі, інвалідності. Тому держава передбачила достатньо великі одноразові виплати, які дають можливість військовослужбовцю бодай у якійсь мірі покращити стан свого здоров’я. На практиці нерідко трапляється так, що людина зустрічається з перешкодами, котрі заважають отримати виплату. Виникає потреба в тому, аби довго доводити зв'язок отриманих проблем зі здоров’ям із виконанням бойових обов’язків. Це створює додатковий стрес та затягує справу.

Наші фахівці знають, як у юридичному полі захистити права військовослужбовців. Ми постійно працюємо з такими запитами та вболіваємо за те, аби наші клієнти могли відстояти свої інтереси. Тож завжди орієнтуємося винятково на результат і не кидаємо справ на півдорозі.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
kozyan@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-51

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, написання заяв до ТЦК та СП для надання відстрочки, супровід звільнення з військової служби, консультації по мобілізації.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація