"Є тільки один єдиний спосіб дізнатися про недоліки реклами - запитати у клієнта. Це істина в останній інстанції."

Новіков Владислав Вікторович
E-mail
marketing@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Спеціаліст у сфері інтернет-маркетингу, реклами, контенту

Зв'язатися зараз

Захист від рейдерства

 Між законною державною реєстрацією та рейдерством сьогодні в Україні тонка межа. Законодавство не містить обов’язку державних реєстраторів встановити достовірність поданих на реєстрацію документів, і реєстратор не в змозі наочно встановити достовірність чи підроблення документів, які подаються на державну реєстрацію. А обов’язковість нотаріального посвідчення підписів сьогодні легко підробляється. Наявність цих та інших факторів призводить до частих випадків захоплення підприємств та нерухомості шляхом рейдерства.

[su_spacer size=”20″][/su_spacer]

17.06.2017 року відбувся семінар, організований Радою адвокатів Рівненської області на тему «Особливості розгляду справ про право власності та визнання правочинів недійсними. Правове регулювання діяльності державних реєстраторів».
Семінар проводили:

[su_spacer size=”30″][/su_spacer]
Юровська Галина Валентинівна – заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України, суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у відставці, кандидат юридичних наук;

[su_spacer size=”10″][/su_spacer]
Медведюк Олена Володимирівна – начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстрацій Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

[su_spacer][/su_spacer]

[su_spacer][/su_spacer]

 

Керуючий партнер «PRIKHODKO&PARTNERS» Приходько Андрій Анатолійович – який являється експертом в сфері службових та корупційних злочинів та Перепельченко Анатолій Олександрович – експерт в сфері державної реєстрації речових прав, юридичних та фізичних осіб підприємців, прийняли участь у вказаних заходах, та відобразили практичні аспекти державної реєстрації, питання кримінальної відповідальності за статтями:

 

358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів»;
205-1 КК України «Підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб – підприємців»;

 

364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем»;

 

365 КК України «Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу»;

 

368 КК України «Одержання Хабара»;

 

365-2 КК України «Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги».

[su_spacer][/su_spacer]

[su_spacer][/su_spacer]
Також розглядались питання відновлення порушених прав потерпілих в порядку цивільного судочинства, зокрема шляхом визнання договорів не чинними.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація