Захист від рейдерства

"Є тільки один єдиний спосіб дізнатися про недоліки реклами - запитати у клієнта. Це істина в останній інстанції".

Новіков Владислав Вікторович

Спеціаліст у сфері інтернет-маркетингу, реклами, контенту

Зв'язатися зараз

Захист від рейдерства

Час прочитання: 2 хв.

Між законною державною реєстрацією та рейдерством сьогодні в Україні тонка межа. Законодавство не містить обов’язку державних реєстраторів встановити достовірність поданих на реєстрацію документів, і реєстратор не в змозі наочно встановити достовірність чи підроблення документів, які подаються на державну реєстрацію. А обов’язковість нотаріального посвідчення підписів сьогодні легко підробляється. Наявність цих та інших факторів призводить до частих випадків захоплення підприємств та нерухомості шляхом рейдерства.

17.06.2017 року відбувся семінар, організований Радою адвокатів Рівненської області на тему «Особливості розгляду справ про право власності та визнання правочинів недійсними. Правове регулювання діяльності державних реєстраторів».
Семінар проводили:

Юровська Галина Валентинівна - заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України, суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у відставці, кандидат юридичних наук;

Медведюк Олена Володимирівна - начальник відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстрацій Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Керуючий партнер «PRIKHODKO&PARTNERS» Приходько Андрій Анатолійович - який являється експертом в сфері службових та корупційних злочинів та Перепельченко Анатолій Олександрович - експерт в сфері державної реєстрації речових прав, юридичних та фізичних осіб підприємців, прийняли участь у вказаних заходах, та відобразили практичні аспекти державної реєстрації, питання кримінальної відповідальності за статтями:

358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів»;
205-1 КК України «Підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб – підприємців»;

364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем»;

365 КК України «Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу»;

368 КК України «Одержання Хабара»;

365-2 КК України «Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги».

Також розглядались питання відновлення порушених прав потерпілих в порядку цивільного судочинства, зокрема шляхом визнання договорів не чинними.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація