ЮРИСТ З ПИТАНЬ ВІЙСЬККОМАТУ

"Закони марно існують для тих, хто не має мужності і засобів захищати їх".

Шипко Ілля Анатолійович
E-mail
shypko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-46

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, супровід виплат після поранення та звільнення.

Зв'язатися зараз

ЮРИСТ З ПИТАНЬ ВІЙСЬККОМАТУ

Час прочитання: 3 хв.

Із запровадженням у країні воєнного стану юрист з військових питань став одним із найбільш затребуваних фахівців у галузі юриспруденції. І в цьому немає нічого дивного, адже, незалежно від бажання та можливості служити у Збройних Силах України, кожен громадянин хоче знати свої права та механізми їхнього захисту у разі порушень чи зловживань з боку посадових осіб.

ЮРИСТ З ПИТАНЬ ВІЙСЬККОМАТУ - group protectionУ яких питаннях допомагає юрист у військових справах?

Насамперед, варто відзначити те, що юрист з питань військкомату є у команді адвокатського бюро «Приходько та партнери». До такого фахівця звертаються, коли потрібно:

  • уточнити наявність підстав для відстрочення від військової служби відповідно до норм чинного законодавства;
  • отримати відстрочку за наявності таких підстав, правильно подавши всі документи для цього;
  • вирішити питання, пов’язані з виїздом за кордон (часто трапляються такі ситуації, що людина, яка має для цього підстави, стикається з посадовим свавіллям та потребує юридичної допомоги для відстоювання своїх законних прав);
  • вирішити інші питання, пов’язані зі службою у ЗСУ чи Територіальній обороні, що перебувають у компетенції Терцентру комплектування та соціальної підтримки.

Наші фахівці допомагають у різних ситуаціях, які можуть виникнути при взаємодії з Терцентром. Незважаючи на те, що люди часто спочатку хочуть відстоювати свої права самостійно, у багатьох випадках потім їм важко обійтися без допомоги юриста. Причини різні. Десь це елементарна перевантаженість військкоматів, а десь – перевищення своїх повноважень військовим комісаром, у якого в умовах воєнного часу вони й без того досить великі.

 

ЮРИСТ З ПИТАНЬ ВІЙСЬККОМАТУ - urb 4443

Кваліфікована допомога – запорука спокою

З якими б питаннями військової служби не стикалася людина, більшість із них супроводжуються взаємодією з військкоматом. Насамперед, йдеться про постановку та зняття з військового обліку. Крім того, багато клієнтських запитів пов’язані з питаннями мобілізації. Це може бути як відстрочення, так і забезпечення належних умов служби.

ЮРИСТ З ПИТАНЬ ВІЙСЬККОМАТУ - team search1Розглянемо приклад. Людині є обмеження щодо здоров’я, які, однак, не визнає медкомісія від Терцентру. У такому разі дуже важливо вчасно звернутися до юриста у військових справах. Фахівець сприятиме тому, щоб ви могли ефективно оскаржити результат медкомісії та отримати направлення на таку посаду і в такий рід військ, де ви можете це робити з урахуванням свого реального стану здоров’я.

Питання бронювання, переведення в іншу військову частину та отримання виплат теж вирішуються не без участі військкомату. Тому допомога фахівця, який знає, як взаємодіяти із цією структурою, буде дуже доречною.

 

Будь-яка співпраця з юристом розпочинається з консультації. У нас ви можете вибрати зручний її формат – очний, телефонний, онлайн та навіть письмовий, якщо знаходитесь у такому місці чи умовах, де незручно розмовляти. Ми докладемо весь свій досвід та знання, щоб ефективно вам допомогти.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація