Юрист по перерахунку військових пенсій

"Аmаt victoria curam – перемога любить старанність".

Колганов Іван Володимирович

Керівник практики військового права

E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців, у тому числі (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права.

Зв'язатися зараз

Юрист по перерахунку військових пенсій

Час прочитання: 2 хв.

За юридичною допомогою по перерахунку пенсії до нашої компанії звернувся військовий пенсіонер Степан Миколайович. Останній був звільнений зі структур Міністерства оборони України. З 29.07.2006 року до 2018 року Степану Миколайовичу була призначена та обчислювалася пенсія за вислугу років, яка становить 32 роки, в розмірі 86% відповідного грошового забезпечення.

 

До 2018 року Степану Миколайовичу нараховувалася пенсія виходячи із наступних складових грошового забезпечення для обчислення пенсії:

  • посадового окладу;
  • окладу за військове звання;
  • надбавки за вислугу років;
  • додаткових видів грошового забезпечення.

Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві у 2018 році зробило перерахунок пенсії Степана Миколайовича на підставі Довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій станом на 01.03.2018 року, виданої відповідно до постанови КМУ від 23.03.2018 № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» і не врахувало додаткових видів грошового забезпечення при обчисленні пенсії. У тому числі, пенсійний фонд почав нараховувати пенсію виходячи із 70 % від грошового забезпечення.

Уповноважений орган на запит Адвокатського бюро “Приходько та партнери” підготував та направив до пенсійного фонду оновлену довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії станом на 05.03.2019 із врахуванням вже всіх надбавок, доплат та премій. Однак, Пенсійний фонд України відмовив у здійсненні перерахунку пенсії, у зв’язку з чим ми змушені були звернутися до суду.

20.08.2022 Окружний адміністративний суд міста Києва у справі № 640/21733/22 задовольнив позов та зобов’язав Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві здійснити перерахунок пенсії Степана Миколайовича з 01.04.2019 року на підставі оновленої довідки про розмір грошового забезпечення виходячи із 86 % основного розміру пенсії.

 

З 01.04.2019 Пенсійний фонд зробив перерахунок пенсії та почав нараховувати збільшену пенсію. Пенсія нашого клієнта до перерахунку складала 7363 грн., після перерахунку складає 15 478 грн. За всі роки такого не перерахунку сформувалася заборгованість в розмірі 195 728 грн.

Як ми бачимо, пенсія Степана Миколайовича збільшена більш ніж вдвічі. Звертайтесь до наших юристів – і вони допоможуть! Відстоюйте свої законні права та інтереси, а наші знання та досвід у цьому посприяють.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація