Фото: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

"Salus populi suprema lex esto - хай буде благо народу найвищим законом".

Лобунько Михайло Ігорович
E-mail
lobunko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-08

Юрист практики військового права: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).

Зв'язатися зараз

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

Час прочитання: 3 хв.

Захист Батьківщини є найбільш почесним обов’язком, який виконують громадяни. Однак зворотним боком обов’язків є певні права. Тому природно, що людина, робота якої пов’язана з великим навантаженням та ризиком, потребує належного захисту від держави. На практиці система часто демонструє очевидні викривлення, бюрократію, людський фактор. Ось і виходить, що виконати обов’язок буває легше, аніж скористатися правом, яке з нього випливає. Але саме для цього існують кваліфіковані юристи, здатні якісно допомогти своїм клієнтам.

Такі експерти працюють в команді адвокатського бюро «Приходько та партнери». Ми знаємо, як зробити потрібні цільові дії у межах чинного правового поля, аби допомогти вам краще та ефективніше захистити наявні права. Пропонуємо більш детально зупинитися на тому, в чому ми можемо допомогти.

Рапорти

Для вирішення більшості питань в рамках взаємодії з командуванням потрібно вміти складати грамотно оформлені рапорти. Рапорт може стосуватися неможливості з об’єктивних причин виконати наказ. Він може містити у собі запит на уточнення наказу, що часто дозволяє убезпечити себе від потреби виконувати нереалістичні накази. Коли командир отримує такий рапорт, він постає перед необхідністю конкретизувати свій наказ. На практиці це часто показує його нездійсненність та веде до більш адекватного переформулювання.

Також актуальними є рапорти на відпустку, рапорти на ВЛК після поранення чи у зв’язку з погіршенням здоров’я. Насправді прикладів може бути багато. Але всі вони зводяться до того, що саме грамотно написаний рапорт, поданий у відповідності до встановленого законодавством порядку, дає можливість військовослужбовцю реалізувати якесь із своїх прав (у залежності від змісту рапорту).

Оскарження висновку ВЛК

Така категорія запитів є достатньо поширеною. Військові часто стикаються з тим, що представники військово-лікарської комісії вважають їх значно «здоровішими», ніж це є насправді. Така тенденція носить масовий характер. Тому потрібно мати під рукою контакти надійних юристів, котрі допоможуть відстояти правду та об’єктивну фіксацію даних по здоров’ю у відповідних документах. Ми знаємо, як це зробити.

Звільнення з військової служби

Законодавство у цьому питанні характеризується динамічністю. Верховна Рада трансформує його у відповідності до об’єктивних потреб держави. Тому підстави для звільнення періодично змінюються. Зараз можна побачити тенденцію до їх зменшення – зокрема, коли йдеться про догляд за родичем, який має інших дієздатних доглядальників, спроможних виконувати цю роль. Тож наша команда допомагає розібратися з тими правовими нормами, які є актуальними для вашої ситуації в конкретний момент часу.

 

Консультації з дуже широкого спектру питань

Окрім усього переліченого, ми надаємо консультації з будь-яких питань у царині військового права. Постійна робота в цій галузі забезпечує нам компетентність у ній. А ще ми беремося за юридичний супровід ваших справ та, коли потрібно, представництво інтересів у суді.

В роботі ми завжди орієнтуємося на те, щоб довести справу до потрібного результату. Тож вона не буде кинутою на півдорозі.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
lobunko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-08

Юрист практики військового права: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація