Фото: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УКРАЇНЦЯМ В УГОРЩИНІ

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УКРАЇНЦЯМ В УГОРЩИНІ

Час прочитання: 3 хв.

Чимало українців, шукаючи місце для комфортного та спокійного життя, обирають у якості країни для переїзду Угорщину. Там є достатньо можливостей для роботи, а також – для подальших подорожей по шенгенській зоні.

Серед переваг, які обирають люди, їдучи до Угорщини, є тихе й безпечне життя, гарні можливості в контексті освіти, роботи та соціального забезпечення. Проте, для того, аби життя в новій для себе країні було дійсно затишним, варто подбати про юридичну підтримку. Це допоможе уникнути відчуття дезорієнтації на перших етапах. А ще ви матимете нагоду спростити вирішення багатьох важливих питань, аби мати підстави проживати в Угорщині тривалий час, навчатися та працювати там.

Якими є варіанти еміграції?

Підстав може бути багато – приміром, інвестування коштів в економіку Угорщини, програма для пенсіонерів або програма із возз’єднання сім’ї. Посвідка на проживання видається на термін від 1 до 2 років. Коли цей термін підходитиме до завершення, її можна буде продовжити ще на 2 роки.

Щодо пакету документів, які потрібно надати, то усе залежить від підстави, за якою ви хочете отримати посвідку. Наші юристи детально в тому зорієнтують та дадуть відповіді на усі актуальні для вас запитання. Однак консультування – далеко не єдина послуга, хоч з неї й починається будь-яка взаємодія з юристом. Ми пропонуємо повний юридичний супровід отримання посвідки на проживання в Угорщині.

А якщо ви вже якийсь час жили у цій країні, а термін тимчасової посвідки підходить до завершення, ми зорієнтуємо в процедурі отримання посвідки на постійне проживання. Ця послуга користується цілком обґрунтованим інтересом, адже люди, які отримали в Угорщині дозвіл на постійне проживання, мають майже такі самі права, як і громадяни, окрім можливості брати участь у виборчому процесі.

Якими є особливості еміграції у різних випадках?

Отож, аби проживання в Угорщині було комфортним для вас, варто правильно визначитися з підставою для еміграції. Це може бути:

  • Бізнес-еміграція. Умови для неї є достатньо простими, одначе бізнес повинен бути діючим, а не формально фіктивним. Можна заснувати компанію, яка була б аналогом українського ТОВ. Її статутний капітал може бути від 2 тисяч євро. Плюс полягає в тому, що цю суму можна розділити навіть між кількома засновниками, аби лиш внесок кожного був не меншим, ніж 400 євро. Далі місячний прибуток фірми має бути не меншим, ніж 2,4 тисячі доларів.
  • Еміграція пенсіонерів. Найпоширеніша з підстав – возз’єднання сім’ї з дорослими дітьми.
  • Еміграція з метою працевлаштування. Це дещо складніший варіант, аніж бізнес-еміграція, але достатньо реальний.
  • Еміграція з метою навчання. Навчання в Угорщині – це можливість отримання якісної, але при цьому недорогої освіти. Навчатися в цій країні значно дешевше, ніж у багатьох інших державах Європи.
  •  

Підбиваючи підсумок, слід відзначити, що ми надамо широкий спектр послуг для українців в Угорщині. Це:

  • Переклад документів та їх нотаріальне завірення.
  • Правовий супровід у відкритті юридичної особи.
  • Відкриття рахунків у банках та інші послуги в залежності від обраної підстави для еміграції.

Тож звертайтеся! Якісна юридична допомога полегшує адаптацію в новій для себе країні.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація