Фото: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УКРАЇНЦЯМ У СЛОВАЧЧИНІ

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УКРАЇНЦЯМ У СЛОВАЧЧИНІ

Час прочитання: 3 хв.

Коли українці шукають можливостей для життя у безпечній державі, де хочуть перепочити від повітряних тривог та адаптуватися до нормального життя, вибором часто стає Словаччина.

Переваги життя у Словаччині

Дійсно, менталітет словацького народу є гостинним та доброзичливим, рівень злочинності – низьким, а якість життя – високою. До того ж словаки відомі своєю високою етикою в питанні дотримання правил дорожнього руху, що стає запорукою додаткового комфорту для законослухняних водіїв з України. Інфраструктура держави є розвиненою, а клімат – сприятливим. Існує достатньо можливостей для отримання безкоштовної чи принаймні недорогої освіти, а оформлення посвідки на проживання є простим за умови фахового юридичного супроводу.

Попри всі численні перелічені переваги життя у Словаччині, адаптація на новому місці завжди несе певний стрес. Аби його зменшити та допомогти вам у правовій площині цього процесу, команда юридичної компанії «Приходько та партнери» пропонує свої послуги. Юридична допомога українцям у Словаччині належить до нашого фокусу практики.

Чим ми можемо бути корисними?

Серед тих послуг, які ми надаємо, варто особливо відзначити наступні:

  • Переклад документів. Щоб ви могли дієво користуватися своїми документами на території іншої держави, вони мають бути перекладені мовою тієї держави та завірені у встановленому порядку.
  • Нотаріальні послуги. Знову ж, вони є актуальними у питаннях, пов’язаних з документацією.
  • Відкриття живності (підприємця). Коли людина лише починає міркувати про свої подальші кроки у новій для себе державі, варто обдумати можливості для власного матеріального забезпечення. Далеко не всі орієнтовані бути найманими працівниками. Хтось хотів би перенести свій бізнес до Словаччини або ж – з нуля реалізувати там нову бізнес-ідею. У такому випадку варто зареєструвати свою підприємницьку діяльність, у чому ми можемо допомогти.
  • Відкриття банківських рахунків. Для більшої фінансової суб’єктності та здійснення господарської діяльності у Словаччині потрібно подбати і про цей етап.
  • Онлайн-реєстрація на поліцію та супровід клієнта при подачі документів. Таким чином, ми забезпечуємо повну юридичну підтримку та вберігаємо наших клієнтів від непередбачуваних ситуацій, у яких вони могли б розгубитися.

Для того, аби краще інтегруватися у життя в новій країні, варто подбати про якісний фаховий супровід у правових питаннях.

Словацький побит на 2 роки

Якщо казати більш звичними правовими термінами, то мається на увазі документ, який виконує функцію тимчасової посвідки на проживання.

 

Серед переваг, які ми забезпечуємо, є:

  1. полегшене отримання послуги – без відмов та потреби виїздити для оформлення посвідки;
  2. забезпечення супроводу на кожному з етапів оформлення документів;
  3. виготовлення усього пакету документів, який вимагається для подання;
  4. переклад документів, їхнє нотаріальне завірення.

Вище наведений загальний перелік послуг, однак ми зі свого боку можемо забезпечити і додаткові послуги, якщо цього потребує ваша ситуація. Приміром, іноді є запит на виготовлення довідок про несудимість. Ми теж допомагаємо у цьому процесі.

І на завершення, з-поміж усього іншого варто окремо виділити можливість перевезення. Таким чином, ми максимально спрощуємо своїм клієнтам переїзд до Словаччини, адаптацію на новому місці та вирішення актуальних юридичних питань. Ми подбаємо про те, аби ви не зіткнулися з жодними штучними ускладненнями та могли у максимально комфортному для себе режимі інтегруватися у суспільстві нової країни.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація