Європейські гранти на розвиток бізнесу

Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
osnach@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціаліст з підбору та залучення грантових коштів, написанню бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Європейські гранти на розвиток бізнесу

Час прочитання: 3 хв.

Міжнародні грантові програми продовжують відігравати надзвичайно велику роль у підтримці економіки України, а тому користуються шаленою популярністю серед починаючих підприємців та вже існуючого бізнесу.

Однак, яким чином їх можна отримати на практиці є досить складним питанням для пересічних громадян. В чому і проявляється актуальність обраної тематики на сьогодні.

У цій статті ми розглянемо особливості європейських грантів на розвиток бізнесу.

Які існують на сьогодні актуальні європейські гранти на розвиток бізнесу?

Станом на 2024 рік можна виділити такі актуальні європейські грантові програми, а саме:

 1. Гранти для підтримки середніх та великих переробних підприємств - покликані підтримувати переробну українську промисловість.

Потенційними заявниками для участі у програмі можуть бути переробні підприємства, які відповідають низці критеріїв, а саме:

 • Штат працюючих робітників на підприємстві складає не менше 100 громадян;
 • Річний оборот підприємства становить не менше 200 мільйонів гривень;
 • Діяльність переробних підприємств повинна сприяти розширенню та ефективній модернізації готового й налагодженого виробництва, формуванню нових продуктів чи товарів, які містять інноваційну складову, що в кінцевому результаті призведе до створення певної кількості робочих місць, збільшення обсягів продажів як на внутрішньому ринку країни, так і на міжнародному.

Розмір надання фінансування в рамках грантової програми становить від 150 000 до 500 000 USD. Запланована кількість видачі грантів становить близько 30 одиниць. Пріоритет в наданні фінансування буде надаватися тим заявникам, котрі готові особисто вкласти у розвиток переробного підприємства від 30% до 50% загального бюджету гранту.

 1. Грантова програма Seeds of Bravery UASEEDs - покликана здійснювати підтримку українських технологічних стартапів та робити можливим їх наближення до стандартів праці в ЄС.

Потенційними заявниками для участі у програмі можуть бути тільки компанії, які:

 • є офіційно зареєстрованими на території України, або переміщеними до однієї із держав-членів ЄС або мають реєстрацію на територіях (ОСТ) після 24 лютого 2022 року;
 • мають одного українського засновника в компанії або топменеджера (генерального директора, технічного директора, головного операційного директора або еквівалентну ключову посаду), що працює повний робочий день.

Умовами грантової програми передбачається видача близько 200 грантів українським стартапам на суму більше, ніж 12 мільйонів EUR грантового фінансування.

Пріоритетом для фінансування є стартапи, що займаються Deep Tech-розробкою - процесом створення технологій або продуктів, які базуються на наукових базах та передових дослідженнях, що мають потенціал вирішувати складні проблеми або революціонізувати існуючі вже галузі, наприклад, штучний інтелект.

Грантова програма надає 5 типів підтримки з можливістю залучити до 60 000 EUR одному стартапу:

 • Innovation Services (до 10 000 EUR);
 • Entrepreneurship (до 25 000 EUR);
 • Deep Tech Incubation (до 25 000 EUR);
 • Rebuilding Ukraine (до 25 000 EUR);
 • Deep Tech Scale-Up (до 50 000 EUR).

Якщо у вас залишились питання щодо існуючих особливостей європейських грантів на розвиток бізнесу, то в такому випадку не обійтися без кваліфікованої юридичної допомоги від адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Наші фахівці завжди зможуть надати клієнтам компанії належну правову підтримку та роз'яснити, які існують головні аспекти отримання фінансування по обраній грантовій програмі.

Крім цього, ми завжди працюємо на результат для наших клієнтів. А тому не зволікайте та скоріше приходьте на консультацію саме до нашої компанії!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація