Як зняти ризиковість підприємства?
E-mail
bychkov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-45

Спеціалізується на податковому праві, представництві інтересів перед контролюючими органами, представництві інтересів в рамках проведення заходів фінансового моніторингу.

Зв'язатися зараз

Як зняти ризиковість підприємства?

Час прочитання: 2 хв.

Реєстрація податкових накладних і розрахунків коригування є постійною проблемою бухгалтерів та керівників підприємств – платників ПДВ. Безумовна реєстрація податкових накладних мрія кожного платника ПДВ.

З протилежного боку, найстрашнішою подією платника податків є отримання рішення про віднесення платника податків до переліку ризикових.

Наразі, чинним законодавством передбачено вісім підстав, за якими податківцями можуть бути прийняте рішення про надання статусу ризикового підприємства.

Як позбутись статусу ризикового платника податків?

Юристи податкової практики адвокатського бюро «Приходько та партнери» мають доволі великий досвід щодо супроводу платника на шляху виведення з переліку ризикових.

На сьогоднішній день, отримавши рішення про відповідність платника критеріям ризиковості, суб’єкт господарювання має встановити безпосередню підставу, за яким податківцями прийнято таке рішення.

 
Проаналізувавши рішення та виявивши проблемні обставини слід перейти до етапу доведення своєї правової позиції органам ДПС України.

На рівні постанови КМУ 1165 передбачено, що платник податків вправі скласти та направити на адресу регіональної податкової служби за місцем обліку пояснення про невідповідність платника податків критеріям ризиковості. Формуючи дані пояснення слід відповідально прописати обставини фінансово-господарської діяльності підприємства, що спростовують визначені податківцями критерії ризиковості платника.

До вказаних пояснень платник вправі подати первинну бухгалтерську документацію, а також інші документи, що підтверджують проведені господарські операції чи будь-які інші письмові докази, які платник вважає за необхідне показати.

Звертаємо Вашу увагу на тому, що на відміну від розблокування податкових накладних, зупинених за критеріями ризиковості операцій, можливість складати та подавати пояснення на невідповідність критеріям ризиковості підприємтсва не обмежена. Це означає, що підприємство вправі подавати такі пояснення необмежену кількість разів, до повного виключення.

 

Водночас слід мати на увазі, що довгий час перебування в переліку ризикових платників негативно впливає на Вашу податкову та ділову репутацію, а також перешкоджає безумовній реєстрації податкових накладних.

У разі отримання рішення про відповідність критеріям ризиковості пропонуємо Вам звернутись до фахівців адвокатського бюро «Приходько та партнери» та доручити свою проблему спеціалістам. Наші адвокати та юристи з податкового права мають сильну експертизу та досвід роботи у податкових органах, тож знають та вміють працювати на результат. Заповніть форму на нашому сайті і наш юрист з Вами зв'яжеться найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
bychkov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-45

Спеціалізується на податковому праві, представництві інтересів перед контролюючими органами, представництві інтересів в рамках проведення заходів фінансового моніторингу.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація