Як законно не сплачувати кредит в Україні? – Списання кредитів процедурою банкрутства

«Змінюю стереотипи про те, що великі кредити – це кінець!»

Шаховець Анастасія Сергіївна

Юрист в практиці банкрутства фізичних осіб та фізичних осіб підприємців. Спеціалізується на списанні банківських та МФО кредитів за допомогою процедури банкрутства.

Зв'язатися зараз

Як законно не сплачувати кредит в Україні? – Списання кредитів процедурою банкрутства

Час прочитання: 2 хв.

Сплата кредиту - це важлива частина фінансового плану кожного, хто бере на себе зобов'язання перед кредитором. Але іноді життєві обставини можуть стати причиною того, що людина не зможе вчасно сплатити свій кредит. Якщо ви опинилися в такій ситуації, то найголовніше - не панікувати та не приймати поспішних рішень.

Які є негативні наслідки для боржника у разі уникнення ним сплати кредиту?

Одним з найгірших варіантів є намагання уникнути сплати кредиту.

  • Штрафні санкції: банки можуть нараховувати штрафні санкції за прострочену сплату кредиту, а також за несплату взагалі.
  • Погіршення кредитної історії: неплатоспроможність по кредиту призводить до погіршення кредитної історії боржника. Якщо боржник не сплачує кредит, це призведе до негативного запису в його кредитній історії, що ускладнить отримання кредитів у майбутньому.
  • Втрата майна: у разі невиплати кредиту, банк має право звернутися до суду з позовом про відновлення прав банку на заставлене майно. Якщо суд задовольнить позов банку, майно повинно бути продане на аукціоні, а отримані кошти використані для покриття боргу.
  • Судові процеси: у разі невиплати кредиту, банк вимушений звернутися до суду з позовом до боржника. Якщо суд вирішить віддати рішення на користь банку, боржник зобов'язаний сплатити борг та штрафи. У разі неплатоспроможності боржника, суд накладає на нього санкції, такі як арешт майна, заборона на виїзд з країни та інші.

Які є шляхи щоб уникнути проблем із кредиторами ?

- Якщо у вас виникли труднощі зі сплатою кредиту, то першим кроком повинно бути звернення до кредитора. Зазвичай вони готові допомогти вам, запропонувавши різні варіанти вирішення проблеми, такі як реструктуризація боргу або тимчасове зниження платежів.

- Якщо вам потрібно зберегти кошти для сплати кредиту, то відкладіть інші витрати, які не є дуже важливими.

Як законно та ефективно уникнути сплати кредиту?

Якщо ж вам потрібно знайти законний спосіб не сплачувати кредит, то варто розглянути можливість проведення процедури банкрутства.

Процедура банкрутства може бути використана як спосіб захистити ваші права та інтереси, але тільки при дотриманні всіх необхідних правил.

Що робити для подачі заяви про банкрутство?

Процедура банкрутства в Україні передбачає подачу заяви про банкрутство до суду від імені боржника. Згідно з законодавством України, у заяві має бути вказано повна інформація про заборгованість, стан фінансових справ та активів боржника. Після подання заяви, суд розгляне вашу ситуацію та прийме рішення щодо банкрутства.

Якщо суд визнає вас банкрутом, то у вашу користь буде призначено процедуру санації або ліквідації. Санація - це процес відновлення фінансового стану боржника за допомогою реструктуризації боргів та інших заходів. Ліквідація - це процес продажу активів боржника з метою повернення коштів кредиторам.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист в практиці банкрутства фізичних осіб та фізичних осіб підприємців. Спеціалізується на списанні банківських та МФО кредитів за допомогою процедури банкрутства.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація