E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Помічник юриста практики міграційного права

Зв'язатися зараз

ЯК ЗАБРАТИ ГРОМАДЯНСТВО ДИТИНИ В УКРАЇНІ, ЯКЩО ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ ЗА КОРДОНОМ?

Якщо Ви іноземець та подавали документи на громадянство своєї дитини в Україні і хочете дізнатись про готовність документу та якимось чином його забрати, то саме час звертатись до нашої компанії «Приходько та партнери».

Перш за все, задля отримання правильної та актуальної інформації щодо документу, потрібно зробити запит до міграційної служби, щоб бути упевненими в наступних діях. Наша компанія та професійні юристи міграційного відділу можуть забезпечити організацію кожного наступного кроку поки не отримаєте результат на руки.

Вам буде надано анкету, в якій потрібно буде зазначити наступну інформацію – де і коли ви подавали документи на оформлення громадянства, деталі паспорта, посвідок і так далі. По завершенню відправки документу та ПОТІМ з моменту отримання запиту міграційною службою – відраховуйте 5 днів, і саме через цей період ви отримаєте офіційну відповідь (а саме, документ) стосовно статусу вашого документу. Якщо ж Ви в цей момент будете закордоном, то ми в свою чергу відправимо Вам усі скан-копії.

Потім, якщо ж відповідь про готовність документу надходить із позитивним результатом, то ми можемо запропонувати вам отримати паспорт громадянства через нас. Якщо ви перебуваєте в іншій країні – ми можемо забрати документ та надіслати вам його міжнародною поштою. Але, це буде неможливо без довіреності.

Разова довіреність – це письмовий документ, який видається особі для вчинення однієї конкретної угоди, або для представництва перед третіми особами.

У даному випадку довіреність потрібна саме для вчинення конкретної юридичної дії, а саме – забрати паспорт громадянина України від вашої особи у нашому представництві.

Ваші дії повинні бути наступними:

  • Ви можете звернутись до Посольства України у країні вашого перебування (наприклад, посольство України у Федеративній Республіці Німеччина у місті Берлін).
  • Або можете знайти будь-якого приватного нотаріуса у країні, в якій ви перебуваєте.

По допомогу в оформленні довіреності на наших юристів у країні вашого перебування. Потім надіслати оригінал довіреності з усіма підписами та АПОСТИЛЕМ нам. Тоді, і лише тоді ми зможемо забрати паспорт та надіслати його вам.

Якщо Вам не вдасться знайти юриста, який зміг би допомогти у вирішенні цього питання, то юристи нашої компанії готові також допомогти. Це робиться таким чином: ви надсилаєте свої паспорт, посвідку, прописку в Україні та свідоцтво про народження дитини. Усі документи потребують обов’язкового сканування!

На основі цих документів ми готуємо для вас угоду на представництво ваших інтересів (довіреність) та надсилаємо її вам у PDF форматі. Ви її роздруковуєте, підписуєте та надсилаєте нам СКАН.
Після цього запит буде надіслано до міграційної служби.

Примітка: довіреність може буде складено будь-якою мовою. Вона в Україні буде офіційно перекладатись на українську мову.

Не нехтуйте професійною допомогою провідних спеціалістів. Юристи нашої компанії гарантують досягнення успіху у будь-якій справі.

 

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація