Як узаконити вже зроблену реконструкцію будинку? Ціна узаконення реконструкції будинку

"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Як узаконити вже зроблену реконструкцію будинку? Ціна узаконення реконструкції будинку

Час прочитання: 2 хв.

Реконструкція приватного будинку – процедура, яка дозволяє підвищити рівень комфорту і якість життя в цілому на основі переобладнання житла. Більшість будинків в Україні являються достатньо старими будівлями, саме тому їх внутрішнє планування та комунікації не відповідають сучасним вимогам та будівельним нормам. В цій статті юристи нашої компанії Приходько та Партнери розкажуть, як узаконити вже зроблену реконструкцію будинку, які особливості процедури узаконення та її вартість.

Узаконення реконструкції: особливості

Не рідкісним явищем в Україні являються факти проведення реконструкції будівлі без наявності на це відповідного дозволу. Чому саме так? Серед причин – незнання законів, небажання витрачати час на ходіння інстанціями. Отримати дозвіл на реконструкцію буває достатньо складно. Особливо, якщо мова стосується узаконення вже зробленої реконструкції будинку.

Незаконна реконструкція будинку (тобто, без дозволу) має бути узаконена в обов’язковому порядку. Тобто, всі зміни мають бути приведені у відповідність до вимог чинного українського законодавства. Якщо не узаконити реконструкцію, в подальшому можна зіштовхнутися з наступними проблемами:

  • Об’єкт нерухомості не можна оформити на іншого власника під час дарування, продажу, успадкування, заповіту.
  • Такі приміщення заборонено здавати у найм.
  • По відношенню до власника такої нерухомості настає адміністративна або кримінальна відповідальність.

АВТОАДВОКАТ ПО СТ. 130 КУоАП

На останній пункт рекомендуємо звернути особливу увагу. Подібна відповідальність пов’язана з тим, що реконструкція може викликати руйнування з людськими жертвами. Особливо, це стосується багатоквартирних будинків. Ремонтні роботи в одній квартирі – серйозний ризик для всіх інших жителів будинку.

Кримінальна відповідальність визначається статтею 275 КК України. Вона передбачає штрафні санкції – до 50-ти мінімумів доходів громадян, а також обмеження волі строком до 3-х років (у виключних випадках).

Допомога професійних юристів в узаконені вже зробленої реконструкції будинку

Самостійно узаконити реконструкцію будинку достатньо складно. Краще довірити виконання цієї процедури справжнім професіоналам. Це дозволить не тільки зекономити Ваш час, а й уникнути багатьох складнощів, які найчастіше супроводжують процес підготовки документів. Якщо реконструкція будинку або перепланування вже розпочато чи навіть зроблено, краще максимально оперативно звернутися до юристів Приходько та Партнери. Ми допоможемо зібрати всю необхідну документацію та погодимо її у відповідних інстанціях. Узаконення вже зробленої реконструкції будинку дозволить уникнути багатьох проблем в майбутньому.

Вартість оформлення документів для вже зробленої реконструкції будинку залежить від таких параметрів, як конкретні параметри нерухомості, складність та об’єм роботи.

Для розрахунку ціни узаконення вже зробленої реконструкції будинку заповніть форму нижче. Чекаємо на консультації!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація