Як списати борг по кредиту? Ціна послуг адвоката по кредитам

«Змінюю стереотипи про те, що великі кредити – це кінець!»

Шаховець Анастасія Сергіївна

Юрист в практиці банкрутства фізичних осіб та фізичних осіб підприємців. Спеціалізується на списанні банківських та МФО кредитів за допомогою процедури банкрутства.

Зв'язатися зараз

Як списати борг по кредиту? Ціна послуг адвоката по кредитам

Час прочитання: 3 хв.

Трапляється таке, що особа стикається з простроченою заборгованістю. У зв’язку з чим до такої починають надокучливо дзвонити колектори, що спонукає позичати кошти в інших людей або навіть брати новий кредит для того аби погасити попередній. Це все лише початок «сніжного кому», що може поступово наростати та вміщувати в себе нові борги по кредитах в кількості та розмірі.

Попередження «сніжного кому»

Основне, що можна зробити аби не загрузнути в більших боргах – це списання боргу. Певні випадки, в яких можна здійснити дану функцію:

  • Страхування: Розумним кроком при отриманні кредиту є укладання страхового договору, що забезпечує захист у випадках непередбачуваних обставин, таких як втрата роботи, збиток майна, проблеми зі здоров’ям або смерть. Страхування може бути дорогим, але це надає фінансовий захист перед кредиторами.
  • Банкрутство: В судовому порядку можна визначити фізичну особу банкрутом завдяки Кодексу України з процедур банкрутства, проте це призведе до певних витрат. Процедуру банкрутства може розпочати лише той позичальник який не має майна та/або заощаджень інакше суд може вимагати продажу майна для погашення частини боргу. На можливість отримання статусу банкрута, соціальний статус не впливає. Банкрутство – не завжди призводить до повного списання боргів, і суд може встановити різні умови, включаючи відстрочку платежів або списання процентів, але не всі борги можуть бути списані, наприклад, рахунки за комунальні послуги чи штрафи.

Як списати борг по кредиту? Ціна послуг адвоката по кредитам - urb 9479

  • Недієздатність чи інвалідність: Для того, аби скористатись можливістю скасувати борг у зв’язку з травмою або інвалідністю, яка перешкоджає заробітку, необхідно підтвердити інвалідність 1 або 2 групи або недієздатність документами від лікаря і подати судовий позов для списання боргу.
  • Закінчення терміну давності боргу: Закон України передбачає термін давності в 3 роки, протягом якого можна подати позов до суду для списання боргу, якщо не було жодних платежів за кредитом. Важливо уникати підписання будь-яких документів, які можуть продовжити строк давності або завадити списанню боргу після його закінчення. Не менш важливими є умови договору, оскільки банки іноді встановлюють дуже довгий строк давності, наприклад, 50 років, і в такому випадку списання боргу через суд стає неможливим.

АВТОАДВОКАТ ПО СТ. 130 КУоАП

  • Ліквідація юридичної особи: Якщо у вас є кредит, оформлений на юридичну особу, то ліквідація цієї компанії через процедуру банкрутства може допомогти вам списати борги, які були накопичені на користь цієї компанії після виплати податкових зобов’язань, розрахунків зі співробітниками та погашення збитків. Як тільки кошти розподілені після ліквідації, будь-які непогашені борги автоматично списуються.
  • Смерть позичальника: Спадкоємці отримують не лише майно покійного, а також його борги. Ці борги можна не погашати, але лише якщо відмовитися від спадку. Важливо враховувати, що борги покриваються лише коштом майна, яке було успадковане. Проте потрібно пам’ятати, що банк має обмежений термін, а саме шість місяців, щоб вимагати погашення боргу після дізнання про смерть позичальника. Додатково, родичі та близькі покійного можуть звернутися до суду, щоб спробувати скасувати борг або отримати списання штрафів і комісій, пов’язаних із використанням кредитних коштів.

 

В Україні є законні способи списати борги, і це можливо. Для того аби така дія пройшла успішно та ефективно, команда юридичної компанії «Приходько та партнери» завжди готова допомогти. Кваліфіковані юристи зроблять все якісно та ви отримаєте позитивний результат.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація