Фото: Як розробити грантову заявку?

"Ваша довіра – наш головний актив"

Пустовгар Олена Олексіївна

Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
pustovgar@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-48

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Як розробити грантову заявку?

Час прочитання: 3 хв.

Від мрії до дії

Все починається з мрії, далі з'являються цілі, а за ними і дії. Але часто буває так, що для їх реалізації не вистачає коштів. Саме тут в нагоді і стануть грантові програми.

Можливості грантового фінансування

Не секрет, грантове фінансування відкриває двері до безмежних можливостей для створення та реалізації проєктів. Проте, для того, щоб отримати грант, самого бажання замало.

Необхідно в першу чергу розуміння самої програми, а також певний алгоритм розробки грантової заявки. Безперечно, розробка грантової заявки – це важливий процес і потребує певних зусиль.

Процес написання заявки

Перед тим як почати процес написання, необхідно розуміти в першу чергу, вимоги та критерії грантодавця. Далі можна переходити до чіткої концепції свого проекту, яка має включати мету, цілі, стратегію виконання і звісно очікувані результати.

  • Аналіз ринку та конкурентів

Далі було б доцільно проаналізувати ринок конкурентів, ознайомившись з подібними проектами та видами діяльності, аби мати змогу виділити слабкі і сильні сторони та в подальшому продемонструвати на фоні цього унікальність вашого майбутнього бізнесу.

  • Складання бюджету

Також доцільним було б скласти попередньо бюджет та розрахувати всі витрати, які будуть потрібні для реалізації вашого проекту.

  • Написання заявки

Не мало важливим є і написання самої заявки. Ваша ідея має бути цікава, а текст простий і зрозумілий. Важливо уникати загальних та не чітких формулювань, а також звернути увагу на те, як саме ваш проект відповідає на запити грантодавця.

  • Демонстрація вирішення проблематики

Також бажано продемонструвати, як ваш проєкт вирішує конкретну проблематику або робить внесок у вибрану галузь. При підготовці грантової заявки важливо не тільки зібрати всю необхідну інформацію, але й презентувати її таким чином, щоб вона вразила та переконала найвибагливішого грантодавця.

  • Переконливі аргументи та додаткові документи

Бажано використовувати переконливі аргументи, чіткі дані та, при можливості, свідчення успішної реалізації подібних проєктів. Також важливо врахувати той факт, що до більшості грантових програм зазвичай додаються додаткові документи, до прикладу, бізнес-план, фінансові звіти чи статут організації.

Підготовка та перевірка документів

Бажано заздалегідь підготувати весь перелік необхідного та перевірити аби всі документи були прикріплені до вашої заявки. Тому, перш ніж надіслати заявку було б доцільно переглянути її уважно та переконатись в тому, що вона відповідає всім вимогам та є чіткою та лаконічною.

Особливості та вимоги грантових програм

Адже кожна грантова програма може мати власні особливості та вимоги. Саме тому важливо більш детально та предметно ознайомитися з інструкціями грантодавця перед тим, як розпочати розробку заявки.

Звернення до професіоналів

А ще краще, довірити цей процес професіоналам, який мають певний досвід в організації та отриманні певних інвестицій.

Це гарна інвестиція не лише у ваш час, а і в сам майбутній проект. Адже, не секрет, що кожен має займатися тим, на чому знається. А отримує результат той, хто йде чітко до цілі і не вагається.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
pustovgar@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-48

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5.0

Кількість оцінок:

13

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація