ЯК РОЗІРВАТИ ШЛЮБ З ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЕМ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ?

"Очікуваний результат від нашої роботи - наша норма. Давати клієнту більше ніж він очікує - наша ціль."

Сулик Роман Андрійович

Керівник практики сімейного права

Експерт в галузі сімейного, цивільного, трудового права, права інтелектуальної власності.

Зв'язатися зараз

ЯК РОЗІРВАТИ ШЛЮБ З ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЕМ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ?

Час прочитання: 2 хв.

Шлюб є одним з основних соціальних інститутів кожної країни. Проте, незважаючи на серйозні зобов'язання перед законом та один перед одним, зв'язок між подружжям може зіткнутися з різними труднощами. У випадку, коли один з подружжя виступає як військовослужбовець, процес розірвання шлюбу може стати складнішим та вимагати більше уваги та зусиль.

 

Розірвання шлюбу з військовослужбовцем може бути складним процесом, який потребує уваги до багатьох деталей. Щоб зрозуміти, як розірвати шлюб з військовим, розглянемо процес по пунктах:

  • Першим кроком у розірванні шлюбу з військовослужбовцем є звернення до кваліфікованого юриста, який допоможе вам зрозуміти всі аспекти процесу та захистити ваші інтереси у суді. Юрист також допоможе вам підготувати необхідні документи, визначити стратегію та підготуватися до судового процесу.
  • Визначити підставу для розлучення. Для розлучення з військовослужбовцем потрібно мати підстави, згідно з якими ви зможете звернутися до суду. Такі підстави можуть включати непорозуміння, невдоволення однією зі сторін, наявність домашнього насильства, зради, або інші серйозні причини, які перешкоджають продовженню шлюбу.
  • Підготовка документів. Для розлучення з військовослужбовцем потрібно підготувати певні документи. Крім того, військовослужбовець має додаткові документи, які необхідно буде підготувати, зокрема, військовий квиток.
  •  Якщо сторони домовляються про умови розлучення, то процес може бути швидшим та менш заплутаним. Сторони можуть домовитися про розподіл майна, аліменти, опіку над дітьми та інші питання, які вони вважають важливими. Якщо домовитись не вдається, то всі ці питання можна вирішити за допомогою судових процесів в яких вам знадобиться допомога кваліфікованих юристів.
  •  Виконання рішення суду. Після того, як суд прийняв рішення про розлучення, сторони повинні дотримуватися його. Якщо рішення суду не виконується, ви повинні звернутися до виконавчої служби, яка забезпечує виконання рішень суду.

Усі вище перераховані моменти дуже важливі для того, щоб успішно розірвати шлюб з військовослужбовцем в Україні.

 

Розірвання шлюбу з військовослужбовцем в Україні може бути досить складним та тривалим процесом, який вимагає спеціального юридичного підходу та урахування особливостей правового статусу військовослужбовця.

Якщо ви опинилися в подібній ситуації, ви можете звернутися до кваліфікованих юристів нашої компанії, які допоможуть вам зрозуміти всі аспекти процесу та захистити ваші інтереси у суді.

Крім того, юристи та адвокати компанії «Приходько та партнери» можуть надавати юридичні консультації сторонам щодо їхніх прав та обов'язків у процесі розірвання шлюбу, а також процесуальних аспектів, які пов'язані з судовим процесом. Можуть допомогти стороні зрозуміти, які докази є потрібними, які права є захищеними законом, і які процедури повинні бути дотримані в процесі розірвання шлюбу.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація