Фото: Як розблокувати картку якщо накладений арешт?

«Змінюю стереотипи про те, що великі кредити – це кінець!»

Шаховець Анастасія Сергіївна

Юрист в практиці банкрутства фізичних осіб та фізичних осіб підприємців. Спеціалізується на списанні банківських та МФО кредитів за допомогою процедури банкрутства.

Зв'язатися зараз

Як розблокувати картку якщо накладений арешт?

Час прочитання: 3 хв.

Користування кредитними картками для українців стало буденною справою, оскільки на сьогодні громадяни зіштовхуються із масою проблем, які змушують їх застосовувати на практиці. До прикладу це можуть бути: раптові звільнення з роботи, подорожчання цін на продукти першої необхідності, повномасштабна війна із Російською Федерацією. Це все впливає на те, що особа спочатку бере кредит, але потім не має можливості за нього розрахуватися. І як наслідок її картку блокують, тому що утворився борг та наявне виконавче провадження проти боржника. В чому і вбачається актуальність даної тематики. У цій статті ми розглянемо яким чином можна розблокувати банківську картку, якщо на неї було накладено арешт.

Які існують найпоширеніші причини накладення арешту на банківський рахунок?

 • несплата боржником суми боргу, який передбачений кредитним договором;
 • несплата податків та зборів, комунальних послуг;
 • несплата аліментів, штрафів тощо.

А що тоді є законною підставою для накладення арешту?

Підставами для блокування вашого рахунку є:

 • постанова державного чи приватного виконавця стосовно виконання рішення суду;
 • виконавчий напис нотаріуса;
 • якщо проти вас відкрито кримінальне провадження та слідчий суддя виніс ухвалу про блокування рахунків;
 • рішення банку, де останній виявив підозрілі дії із вашим рахунком стосовно відмивання коштів або здійснення будь-яких інших махінацій чи незаконних фінансових операцій.

Найбільш вірогідніше в житті можна зустріти саме накладення арешту на підставі постанови державного або приватного виконавця. Інші випадки зустрічаються не так часто.

Що необхідно для розблокування вашої картки?

Існує декілька шляхів можливого розвитку подій для зняття арешту із вашої картки, а саме:

 • Повне погашення заборгованості. Найпростіший та найшвидший варіант зняття арешту із вашого банківського рахунку.
 • Оскарження рішення суду чи виконавчого напису нотаріуса. Якщо ви не згодні з тим, що суд визнав за вами заборгованість по справі або вважаєте, що виконавчий нотаріуса є незаконним, то ви можете оскаржити це рішення. Не швидкий процес, а тому займає багато часу та зусиль.
 • Написання заяви до виконавчої служби, що винесла постанову про накладення арешту на банківський рахунок із вимогою про користування мінімальною сумою арештованого рахунку розміром в 13400 грн. в місяць. Якщо ви не маєте достатньої суми для погашення заборгованості, але хочете користуватися арештованим рахунком, то це є хорошою можливістю для реалізації вашого права.
 • Написання заяви державному або приватному виконавцю заяви про погашення боргу частинами. У такій ситуацій останній зможе утримувати певну частину боргу (найчастіше 20-50%) із вашої заробітної плати та ви зможете сплачувати борг поступово.

АВТОАДВОКАТ ПО СТ. 130 КУоАП

Чи може фінансова установа заблокувати ваш банківський рахунок через наявний невеликий борг в розмірі 200-500 гривень?

Блокування банківського рахунку здійснюється на підставі постанови державного чи приватного виконавця про накладення арешту, яку фінансову установа отримує від виконавчої служби. Розмір боргу не є визначальним фактором для винесення цієї постанови, а тому мінімальної суми для накладення арешту на сьогодні не існує.

Якщо на ваший банківський рахунок наклали арешт і ви не знаєте як швидко його зняти, то в такому випадку звертайтесь до кваліфікованих спеціалістів - адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Наша команда чудово володіє знаннями у сфері банківського та фінансового права, що допомагає вирішувати такі ситуації на практиці. Крім того, ми завжди готові надати вам якісні консультації та допомогу, адже працюємо на результат для наших клієнтів. А тому не зволікайте та звертайтесь!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист в практиці банкрутства фізичних осіб та фізичних осіб підприємців. Спеціалізується на списанні банківських та МФО кредитів за допомогою процедури банкрутства.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація