Як правильно подати тендерну пропозицію? Ціна розробки тендерної документації.

«Захищаємо ваші інтереси знаннями і досвідом.»

Зал Дмитро Олександрович
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Як правильно подати тендерну пропозицію? Ціна розробки тендерної документації.

Час прочитання: 3 хв.

Як правильно подати тендерну пропозицію? Цим питанням досить часто задаються учасники публічних закупівель, оскільки від правильно написаної тендерної пропозиції залежить отримання успіху у відкритих торгах. Проте не кожен на сьогодні зможе самостійно розібратися із всіма юридичними нюансами, які виникають на практиці під час підготовки пропозиції, що робить досить проблемним вирішення даного питання. А тому якщо у вас виникла така ситуація, то юристи із адвокатського бюро “Приходько та партнери” нададуть вам всі вичерпні відповіді під час консультації.

Що слід розуміти під тендерною пропозицією?

Якщо звернутись до Закону України “Про публічні закупівлі”, то можна знайти наступне визначення тендерної пропозиції - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. Отже, завдяки тендерній пропозиції учасник публічних закупівель розкриває замовнику тендеру умови майбутньої співпраці з ним.

З чого складається тендерна пропозиція?

Умовно тендерну пропозицію можна розділити на дві частини:

  • електронна форма - в якій обовʼязково вказується цінова пропозиція надання послуг, товарів, виконання робіт тощо та умови оплати;
  • копії документів, які служать підтвердженням того, що учасник публічних закупівель відповідає встановленим критеріям тендерної документації та іншим вимогам відповідно до законодавства України.

Важливо! Найголовнішим у тендерній пропозиції є саме запропонована цінова пропозиція, адже саме для економії бюджетних коштів створювались з самого початку публічні закупівлі. Крім того, потрібно враховувати, якщо ціна зависока, то вона може автоматично призвести до програшу учаснику у тендері, а якщо занадто низька - то замовник також може відхилити пропозицію як таку, що не відповідає ринковій вартості.

Який термін для подання тендерної пропозиції?

Із постанови №1178 вбачається, що термін для подання тендерних пропозицій не може бути менше, ніж сім днів з дня оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів в системі Прозоро. А тому після закінчення цього строку система Прозоро не буде приймати ваші тендерні пропозиції.

Крім того, варто зазначити, що ваші тендерні пропозиції залишатимуться дійсними протягом того періоду, який вказаний у тендерній документації замовника. За потреби, замовник може продовжити цей строк.

Порада! Вам потрібна правильно написана тендерна пропозиція? Звертайтесь до юристів із “Приходько та партнери”. Ми допоможемо розробити всі необхідні документи та проконсультуємо на рахунок цінової політики компанії.

Що потрібно вчинити для мінімізації ризику відхилення тендерної пропозиції?

Лише якісна та ретельна підготовка тендерної пропозиції зможе на практиці допомогти знизити ризик її відхилення. Тому спочатку вивчайте тендерну документацію, адже тут ви знайдете відповіді на всі питання.

На що слід звернути увагу?

  • Інструкція з підготовки тендерної пропозиції учасника. В цьому розділі повинно зазначитися в якій формі подається тендерна пропозиція, що вона має містити, які документи слід подавати разом з нею тощо;
  • Кваліфікаційні критерії - це вимоги, яким має відповідати майбутній переможець публічних торгів. Наприклад, досвід щодо надання послуг, кваліфікації робітників на виконання певних робіт тощо;
  • Вимоги щодо предмета закупівлі. Тут варто оцінити чи ви зможете надати замовнику необхідний якісний рівень товарів, послуг чи робіт.
  • Проект майбутнього договору. Проаналізуйте умови оплати, строки виконання зобовʼязань, відповідальність тощо.

Не знаєте як правильно подати тендерну пропозицію? Юристи із адвокатського бюро “Приходько та партнери” допоможуть вам це зробити. Наша команда має багаторічний досвід роботи із публічними закупівлями, що дозволяє розумітись на всіх тонкощах, які виникають на практиці.

Для розрахунку ціни на розробку тендерної пропозиції заповніть форму нижче.

 

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація