Як правильно подати тендерну документацію. Ціна розробки тендерної документації

«Захищаємо ваші інтереси знаннями і досвідом.»

Зал Дмитро Олександрович
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Як правильно подати тендерну документацію. Ціна розробки тендерної документації

Час прочитання: 3 хв.

Участь у публічних закупівлях – це важлива стратегія для бізнесу, спрямована на здобуття нових можливостей та його розвиток. Проте, успішна участь в тендерних процедурах вимагає належної підготовки та ретельного вивчення всіх вимог і правил, встановлених замовником. Крім того, важливо також розуміти, як правильно подавати тендерну документацію, щоб збільшити свої шанси на успіх в публічних закупівлях. А тому якщо у вас виникли такі питання, то адвокатське бюро “Приходько та партнери” надасть вам обгрунтовані розʼяснення щодо них.

Що слід розуміти під тендерною документацією?

 Тендерна документація – це комплект документів, що містить вихідну інформацію про технологічні, комерційні, організаційні та інші характеристики об'єкта та предмету торгів, а також умови з процедури торгів. Тобто по своїй суті це певна інструкція для учасників торгів від якої і буде залежати результат тендеру в Прозоро.

Яку інформацію повинна містити тендерна документація?

ЗУ “Про публічні закупівлі” говорить, що тендерна документація повинна містити зокрема:

  • детальну інструкцію щодо підготовки тендерних пропозицій;
  • один або декілька кваліфікаційних критеріїв, що зазначені в ст. 16 цього закону (фінансова спроможність учасника тендера тощо);
  • точну кількість товару та місце куди він повинен бути доставлений;
  • місце в якому повинні бути надані відповідні послуги або роботи;
  • терміни протягом яких повинні бути виконані роботи, надаватися послуги та доставлятися товари;
  • проект договору про закупівлю, який обов'язково повинен містити положення про те як змінювати його умови;
  • термін дії тендерної пропозиції, тобто строк протягом якого вона вважається дійсною;
  • кінцевий термін подання тендерних пропозицій тощо.

Вищезазначений перелік є неповним, а тому всю інформацію, яку слід зазначити можна знайти в ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі”.

Порада! Якщо вам потрібно розробити тендерну документацію правильно, то звертайтесь до адвокатського бюро “Приходько та партнери”. Ми обовʼязково допоможемо вам із підготовкою документації та проконсультуємо на рахунок цін щодо її розробки.

Які вимоги не можна передбачити у тендерній документації відповідно до ЗУ “Про публічні закупівлі”?

  1. Конкретна марка чи виробник (ч.4 ст.23) - якщо є необхідність вказати марку або виробника в технічній документації, то використовуйте слово “еквівалент”;
  2. Публічна інформація, яку можна знайти у відкритому доступі (ч.5 ст.17 та ч.4 ст.22 ) - якщо інформація є у вільному доступі, то не вимагайте її документального підтвердження;
  3. Засвідчення документів учасниками (ч.5 ст.22) - якщо учасник подає документи через електронний кабінет на Прозоро, то не вимагайте їх засвідчувати печаткою або штампом уповноваженої на це особи;
  4. Обмеження конкуренції (ч.4 ст.22) - не зазначайте положень в тендерній документації, що обмежують певним чином конкуренцію серед учасників публічних торгів та дискримінують їх.

Окремо також потрібно зазначити, вимоги національних стандартів до відповідних предметів закупівлі, що передбачені п.29 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме у випадку проведення відкритих торгів для закупівлі твердого палива, бензину, дизельного пального, природного газу, газу скрапленого для автомобільного транспорту, газу скрапленого для комунально-побутового споживання та промислових цілей, а також електричної енергії, пункти 1 і 2 частини другої статті 16 Закону України  “Про публічні закупівлі”  не застосовуються замовником.

Якщо ви хочете подати правильно тендерну документацію, то звертайтесь до адвокатського бюро “Приходько та партнери”. Ми підготуємо весь необхідний пакет документів, оскільки маємо відповідний досвід у роботі із публічними закупівлями. Для розрахунку ціни на розробку тендерної документації заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація