Фото: Як перевірити кредитну історію онлайн?

«Змінюю стереотипи про те, що великі кредити – це кінець!»

Шаховець Анастасія Сергіївна

Юрист в практиці банкрутства фізичних осіб та фізичних осіб підприємців. Спеціалізується на списанні банківських та МФО кредитів за допомогою процедури банкрутства.

Зв'язатися зараз

Як перевірити кредитну історію онлайн?

Час прочитання: 3 хв.

Кредитна історія є важливим аспектом фінансового життя кожної людини. Вона дає можливість банкам, кредиторам та іншим фінансовим установам оцінювати кредитний потенціал клієнта та приймати рішення про надання кредитів або інших фінансових послуг. Тому, перевірка кредитної історії є необхідним етапом при взятті кредиту, отриманні кредитних карт, оренді житла або при придбанні автомобіля. А також, це дає можливість будь якій фізичній особі перевірити стан своєї актуальної заборгованості та перед ким саме відкриті кредити за декілька хвилин.

 

Кроки для отримання звіту про кредитну історію

Здійснити перевірку кредитної історії можна онлайн через Українське бюро кредитних історій (УБКІ). УБКІ є офіційним реєстром кредитної інформації, який зберігає дані про кредити, отримані кожним громадянином України. УБКІ збирає інформацію про всі кредити, що були надані фізичним особам від усіх банків, кредитних та лізингових компаній в Україні.

Для перевірки кредитної історії онлайн, потрібно зареєструватися на сайті УБКІ та замовити звіт. Звіт містить інформацію про всі кредити, що були надані вам за останні 5 років. Крім того, звіт може містити інформацію про прострочені платежі, неповну виплату кредиту, наявність судових рішень та інші негативні фактори. Якщо потрібно, то наші спеціалісти можуть зробити Вам звіт по Вашій кредитній історії "під ключ", а також провести аналіз Ваших кредитних договорів та Вашої історії.

Способи отримання звіту про кредитну історію

Отримати звіт про кредитну історію можна за своїм номером телефону та датою народження.

Для отримання звіту про кредитну історію онлайн на сайті УБКІ потрібно виконати наступні кроки:

  • Зареєструйтеся на сайті УБКІ. Для цього потрібно вказати свої особисті дані та контактну інформацію, а також, за необхідності пройти верифікацію.
  • Введіть свої дані. Потрібно ввести інформацію, а саме про своє ім'я, прізвище, по-батькові, дату народження та інші персональні дані.
  • Оберіть тип звіту. УБКІ пропонує два типи звіту: стандартний та розширений. Розширений звіт містить додаткову інформацію про кредитну історію, яка може бути корисною при оцінці кредитного потенціалу.
  • Оберіть спосіб отримання звіту. Звіт можна отримати відразу завантаживши собі на пристрій в pdf форматі, також через електронну пошту або забрати в офісі УБКІ.

 

Оплата та отримання звіту про кредитну історію

Оплатити звіт можна онлайн або через банківський термінал. Після оплати звіту ви отримаєте його відразу, щоб завантажити собі на пристрій або буде надісланий на вказану вами адресу електронної пошти, а також за необхідності забрати в офісі.

 

Допомога юристів в отриманні Вашої кредитної історії онлайн

Якщо ви зустріли труднощі при отриманні звіту про кредитну історію онлайн, ви можете звернутися до нас за допомогою. Наші юристи обов’язково отримають звіт про кредитну історію, забезпечать повний юридичний висновок стосовно вашої ситуації з кредитами, а також нададуть консультацію з питань списання боргів або реструктуризації кредитів.

Залишайте заявку у формі нижче для розрахунку вартості отримання кредитної історії та аналізу Вашої справи.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист в практиці банкрутства фізичних осіб та фізичних осіб підприємців. Спеціалізується на списанні банківських та МФО кредитів за допомогою процедури банкрутства.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація