Фото: Як перевірити чи відкрито кримінальне провадження? Як отримати витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР)?

«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Як перевірити чи відкрито кримінальне провадження? Як отримати витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР)?

Час прочитання: 2 хв.

Незахищеність інтересів громадян, зокрема, представників приватного бізнесу пов’язана, в першу чергу, з нестабільною економічною та фінансовою ситуацією в країні, прогалинами в чинному українському законодавстві, високим рівнем корупції та ін. Саме тому будь-яка особа може піддаватися незаконному адміністративному, податковому чи кримінальному переслідуванню.

 
Як перевірити, чи відкрито кримінальне провадження? Єдиний правильний варіант – своєчасно звернутися до фахівців з великим практичним досвідом роботи. Юристи «PRIKHODKO & PARTNERS» мають величезний практичний досвід в кримінально-правовій сфері. Без сумнівів, це запорука досягнення максимально позитивного результату в разі незаконного переслідування з боку фіскальних та правоохоронних органів. Головне наше завдання – забезпечення надання ефективної та своєчасної юридичної допомоги.

відкрито кримінальне провадження - витяг ЄРДР

Як отримати витяг з ЄРДР?

Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР) – це електронна система, в якій міститься інформація про досудове розслідування та кримінальні справи. Відкриття будь-якої справи розпочинається саме з моменту внесення інформації про неї до Реєстру.

Підстава для початку досудового розслідування – не будь-які прийняті і надалі зареєстровані повідомлення, заяви, а лише ті з них, в яких містяться обставини – головні свідчення вчинення кримінального правопорушення. Тільки правильно оформлені заяви вносяться до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Наприклад, анонімна заява – не підстава для відкриття кримінального провадження. Така заява може стати лише початком для додаткової перевірки наявної в ній інформації.

 
В ЄРДР містяться наступні дані:

  • Дата надходження заяви про кримінальне порушення.
  • Інформація про заявника.
  • Загальний опис правопорушення.
  • Попередня кваліфікація злочину.
  • Перелік прийнятих під час досудового розслідування документів: підозра, обрання запобіжного заходу, оголошення в розшук та ін.

Єдиний реєстр досудових розслідувань призначений для правоохоронних органів. Саме тому доступ до неї обмежений. Право доступу до інформації про початок кримінального провадження мають сторони кримінального провадження.  Іншими словами, здійснити перевірку в ЄРДР може тільки одна зі сторін кримінального провадження.

Для отримання витягу з ЄРДР треба оформити відповідний запит. Для цього треба підготувати наступні документи:

  • Документ – підтвердження повноважень адвоката (уповноваженої особи).
  • Особисті документи заявника (паспорт, ІНН та ін.).

Важливо: у випадку, коли заявником виступає іноземець, надається дипломатичний, національний чи службовий паспорт та/або інший документ, який дозволяє підтвердити особу іноземця.

 
Судові реєстри дозволяють перевірити, чи була людина учасником кримінальних справ та визначити її статус: постраждалий, обвинувачений та ін.

Фахівці «PRIKHODKO & PARTNERS» допоможуть оформити необхідні запити для отримання вичерпної інформації щодо наявності/відсутності відкриття кримінального провадження. Чекаємо на консультації! Для розрахунку ціни перевірки чи відкрито на Вас чи Ваших близьких кримінальне провадження в ЄРДР - заповніть форму нижче!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

4.1

Кількість оцінок:

14

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація