Як перевестись в іншу частину?

"Ми намагаємось вирішувати проблеми клієнтів краще, ніж вони можуть очікувати".

Козян Тетяна Віталіївна
E-mail
kozyan@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-51

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, написання заяв до ТЦК та СП для надання відстрочки, супровід звільнення з військової служби, консультації по мобілізації.

Зв'язатися зараз

Як перевестись в іншу частину?

Час прочитання: 2 хв.

Коли в Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію, для більшості людей це стало шоком, навіть за наявності твердого бажання захищати свою Батьківщину. Іноді військовослужбовець опиняється під впливом проблем чи чинників, які спонукають задуматися про зміну військової частини. Однак для того, щоб це стало не просто ідеєю, а реальністю, слід подбати про дотримання всіх вимог, необхідних для такої процедури.

 

Що потрібно, щоб змінити частину?

Отже, щоб усе вийшло, необхідно:

  • Мати відношення від частини, де Ви хочете служити. Одного лише бажання мало, а перевести військовослужбовця, на якого поки що ніде не чекають, неможливо. Відповідно, потрібно подбати про те, щоб знайти частину, де Вас реально готові прийняти на службу, підтвердивши відповідним документом.
  • Мати підстави, щоб таке переміщення було здійснено. Наприклад, це можуть сімейні обставини або певний стан здоров'я, при якому Вам краще служити в іншому місці і, можливо, на іншій посаді.
  • Добра воля командира тієї частини, в якій Ви проходите службу на сьогоднішній день. Цей чинник є досить суб'єктивним, але не менш важливий, ніж інші.
  • Професійний юридичний супровід питання. Іноді, навіть якщо перші 3 фактори можуть бути дотримані, 4-й стає своєрідним каменем спотикання, коли військовослужбовець не має підтримки з боку компетентного юриста. Людина, яка не має часу займатися вивченням юридичних питань, через зайнятість справами служби, нерідко пускає ситуацію на самоплив, відмовляючись від ідеї переведення в частину, де йому було б комфортніше.

Юристи адвокатського бюро «Приходько та партнери» спеціалізуються на різних питаннях з галузі військового права – зокрема це стосується юридичного супроводу переведення військовослужбовця в іншу частину.

Як відбувається певедення в іншу частину?

Коли є достатні підстави для переведення в іншу частину, враховуються:

  • висновки атестування;
  • рекомендації прямих начальників, у підпорядкуванні яких перебуває військовослужбовець;
  • клопотання командирів, які зі свого боку порушують питання про переміщення.

 

Переміщення відбувається у такому порядку:

  • якщо військовослужбовця переводять між з'єднаннями, частинами чи оперативними командуваннями, це здійснюється виходячи з наказів посадових осіб, яким підпорядковані такі з'єднання;
  • якщо йдеться про переміщення між видами ЗСУ, то тут потрібний наказ Головкому ЗСУ;
  • якщо військовослужбовця переміщають між частинами різних видів чи військ, потрібен наказ керівника служби персоналу Міноборони.

Таким чином, законодавці передбачили чітко відрегульований порядок, у межах якого відбувається переведення. Наші юристи, зі свого боку, проконсультують Вас з усіх актуальних питань на цю тему та забезпечать якісний юридичний супровід цієї процедури.

Щоб отримати консультацію або допомогу юриста в питанні переведення в іншу військову частину - заповніть форму на нашому сайті і юрист з Вами зв'яжеться найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація