Фото: Як отримати витяг з ЄРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань)?

«Ми гарантуємо Вам якісний та професійний захист у кримінальному провадженні!»

Звоненко Олена Олександрівна
E-mail
zvonenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-91

Спеціалізується на злочинах у військовій сфері, а також є експертом з кримінальних правопорушень проти безпеки руху та експлуатації транспорту

Зв'язатися зараз

Як отримати витяг з ЄРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань)?

Час прочитання: 3 хв.

Слабка захищеність інтересів українських громадян, особливо, представників приватних організацій пов’язана, передусім, з політичною та соціально-економічною ситуацією в нашій державі. Також є значні недоліки чинного законодавства та актуальним питанням залишається питання корупційних схем. В таких реаліях практично кожен з нас може бути підданий законному переслідуванню (податковому, адміністративному, кримінальному). В цій статі наші фахівці – юристи Приходько та Партнери розкажуть, як здійснити перевірку наявності/відсутності відкриття кримінального провадження та отримати витяг з ЄРДР (Єдиного реєстру досудових розслідувань). 

Також зазначимо, що всі наші фахівці мають великий досвід практичного розгляду справ та захисту інтересів клієнтів у кримінальних провадженнях. Ми гарантуємо максимально позитивний результат та захист від нелегального переслідування з боку представників правоохоронних органів. Головне завдання юристів Приходько та Партнери – надання оперативної та ефективної правової допомоги. 

Особливості формування витягу з ЄРДР

Відповідно до чинного законодавства, єдина підстава для початку розслідування на досудовому етапі – правильно оформлені заяви із зазначенням головних підтверджень кримінального правопорушення. 

Вся ця інформація реєструється в ЄРДР. В Єдиному реєстрі досудових розслідувань наявна докладна інформація як про наявність досудових розслідувань, так  і про кримінальні справи. 

Що стосується анонімних заяв, вони не являються підставою для порушення кримінального провадження. Ці дані можуть стати початком для здійснення додаткової перевірки інформації, яка була надана.

В заяві описуються протиправні дії та вказуються відповідні статті ККУ. Це суттєво знижує ризик того, що не всі відомості можуть бути внесені до ЄРДР після отримання повідомлення/заяви про кримінальне правопорушення. 

В ЄРДР можна знайти наступу інформацію:

  1. Дата реєстрації заяви щодо початку кримінального провадження.
  2. Загальна характеристика злочину.
  3. Інформація, яка стосується претендентів.

На етапі досудового розслідування використовуються документи, які стосуються розшуку, обрання оптимального запобіжного заходу та ін. 

Як отримати інформацію з ЄРДР?

Інформація з ЄРДР використовуються переважно представниками правоохоронних органів. Отже, доступ до нього являється обмеженим. Також важливо, що отримати інформацію щодо порушення кримінальної справи мають право представники дійсного кримінального провадження. Це означає, що лише одна із сторін, представлена в кримінальному провадженні, може проводити перевірку інформації в ЄРДР. 

Отримати інформацію з Єдиного реєстру досудових розслідувань у вигляді витягу можна на основі подання необхідних документів та подання відповідного запиту. Документи мають підтверджувати повноваження уповноваженої (довіреної) особи. Також надаються особисті документи заявника (ІПН, паспорт та ін.). 

Важливо: якщо в ролі заявника виступає іноземець, для підтвердження його особи знадобиться паспорт (національний, дипломатичний) чи інші документи. 

аудит бухобліку

В ЄРДР зазначається, в якому статусі виступає особа: обвинувачений, свідок, потерпілий та ін. 

Юристи Приходько та Партнери допоможуть отримати витяг з ЄРДР максимально оперативно. Вам не потрібно буде витрачати на це свій дорогоцінний час. 

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг юриста з отримання витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
zvonenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-91

Спеціалізується на злочинах у військовій сфері, а також є експертом з кримінальних правопорушень проти безпеки руху та експлуатації транспорту

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація