Фото: Як отримати військовий квиток, якщо не служив?

"Salus populi suprema lex esto - хай буде благо народу найвищим законом".

Лобунько Михайло Ігорович
E-mail
lobunko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-08

Юрист практики військового права: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).

Зв'язатися зараз

Як отримати військовий квиток, якщо не служив?

Час прочитання: 3 хв.

Згідно з оновленим законодавством стосовно військового обліку та мобілізації, чоловіки 18-60 років повинні завжди мати при собі військово-обліковий документ. Тож у багатьох виникло питання, як його оформити для тих, хто вийшов з призивного віку (25 років), але при тому не служив в армії. В такому випадку потрібно звернутися до ТЦК та СП, подавши відповідну заяву. До неї додається копія паспорта та ідентифікаційного коду. Це дасть нагоду отримати посвідчення військовозобов’язаного.

Якщо ви потребуєте більш розгорнутої консультації для розуміння перспектив саме у вашому випадку, ви можете звернутися до юристів адвокатського бюро «Приходько та партнери». Ми спеціалізуємося на військовому праві та регулярно надаємо клієнтам послуги з консультування та юридичного супроводу. Таким чином можна отримати якісну і компетентну підтримку.

 

Що потрібно знати про отримання військового квитка?

Аби представники ТЦК та СП оформили такий документ, окрім паспорта та довідки про РНОКПП, може знадобитися документ про освіту та свідоцтво про одруження (за наявності).

Серед частих запитань, які чують юристи з військового права, є те, чи можна оформити військовий квиток, якщо особа не проходила строкову службу в армії. Так, відсутність подібного досвіду не позбавляє громадянина права на отримання військово-облікового документа, котрий відповідає його статусу. Ключове – вчасно звернутися за його оформленням. Тоді ви отримаєте цей документ, котрий підтверджуватиме ваш статус стосовно військової служби.

Чому це питання є настільки значимим?

Військовий квиток потрібен військовозобов’язаному під час подорожей, працевлаштування та в багатьох інших ситуаціях. А після законодавчих змін стосовно військового обліку тепер такий документ необхідно мати при собі завжди.

Як отримати військовий квиток, якщо не служив?

Що робити тим, хто має право на відстрочку?

Якщо у вас є право на відстрочку від мобілізації, але військово-обліковий документ не оновлений, варто звернутися до компетентних юристів, котрі спеціалізуються на військовому праві. Ви зустрінете таких фахівців в адвокатському бюро «Приходько та партнери».

Ми надаємо наступні послуги:

  • консультування;
  • юридичний супровід;
  • представництво інтересів клієнта у судовій інстанції.

Варто знати те, що Постанова Уряду № 560, котра була нещодавно прийнята, великою мірою змінила порядок підтвердження права на відстрочку. Це стосується документів, котрі потрібно надати.

Тепер їх формат та перелік щодо кожної з підстав для відстрочки детально врегульовано у додатках згаданої Постанови. Що це означає на практиці? Навіть якщо підстава є фактично, однак вона не доведена належним чином документально, військовозобов’язаний ризикує отримати повістку. Тож кваліфікований юрист роз’яснить, як уникнути такої перспективи.

 

Окрім того, наша команда надає послуги фізичного супроводу до ТЦК, що допомагає уникнути зловживань та перевищення повноважень посадовими особами цих органів.

Підводячи риску…

Якщо ви потребуєте оновлення або отримання військово-облікового документа, не зволікайте. Звертайтеся до фахівців, здатних забезпечити вам якісний юридичний супровід у таких питаннях. Це дасть нагоду мати військовий квиток, який зараз повинні носити з собою усі військовозобов’язані.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
lobunko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-08

Юрист практики військового права: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація