Як отримати грант на розвиток переробного підприємства?

Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
osnach@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціаліст з підбору та залучення грантових коштів, написанню бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Як отримати грант на розвиток переробного підприємства?

Час прочитання: 2 хв.

На сьогодні в світі існує досить багато продуктів та товарів, які виробляються масово на широку аудиторію.

Однак, це є як перевагою сучасного виробництва, оскільки кінцевий покупець має значний вибір продукції, так і одночасно його недоліком, бо постійне створення великої кількості товарів суттєво шкодить всесвітній екології.

В даному випадку на допомогу приходять переробні підприємства, які займаються ліквідацією побутових відходів після життєдіяльності людей.

Однак, для того, щоб відкрити власне переробне підприємство зазвичай потрібно багато грошових коштів, які не завжди наявні в пересічних громадян.

А тому у цій інформаційній статті ми поговоримо про те як отримати грант на розвиток переробного підприємства в Україні.

Що слід розуміти під переробним підприємством?

Переробне підприємство - це організація, яка спеціалізується на обробці сировини для виготовлення готової продукції. Ці підприємства можуть працювати у різних секторах економіки, включаючи харчову промисловість, хімічну промисловість, машинобудування, нафтопереробку тощо.

Переробні підприємства можуть мати різні масштаби, від малих сімейних бізнесів до великих корпорацій з численними виробничими лініями та працівниками.

Як отримати грант на розвиток переробного підприємства?

Щоб отримати грошове фінансування в рамках грантової програми необхідно подати письмову заявку та розроблений бізнес-план.

Реалізувати подачу документів можна 2 способами:

  • через державний портал Дія із обовʼязковим накладанням електронного цифрового підпису (онлайн формат);
  • через особисте звернення до відділень Ощадбанку (офлайн формат).

Хто може подати заявку?

Умовами грантової програми передбачено, що участь у ній можуть брати тільки громадяни, які планують бути підприємцями у майбутньому, вже діючі ФОП чи юридичні особи.

Крім цього, вони повинні відповідати таким критеріям, а саме:

  • Потенційні кандидати не повинні провадити будь-якої господарської діяльності на ТОТ України та території Російської Федерації на момент подання заявки;
  • Потенційні кандидати не повинні перебувати під міжнародними та українськими санкціями;
  • Щодо потенційних кандидатів не порушувалась справа про банкрутство;
  • Потенційні кандидати не були притягнуті до відповідальності за вчинення кримінальних корупційних злочинів;
  • У потенційних кандидатів відсутня будь-яка заборгованість перед бюджетом України (це означає, що фізична чи юридична особа вчасно сплачувала всі необхідні податкові платежі та збори).

Який розмір гранту можна отримати?

За умовами грантової програми обраний переможець може отримати до 8 мільйонів гривень фінансування на розвиток переробного підприємства, але при цьому потрібно обовʼязково створити не менше 25 нових робочих місць.

Самостійне отримання гранту на розвиток переробного підприємства є досить складною задачею для її реалізації на практиці, а тому в настанні такого випадку потрібно звертатися до адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Наші фахівці завжди готові надати клієнтам компанії тільки якісну правову підтримку, оскільки ми спеціалізуємося на отриманні грантового фінансування для втілення в життя ваших власних бізнес-ідей. А тому не зволікайте та приходьте на консультацію саме до нас!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація