ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИЇЗД З УКРАЇНИ?

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИЇЗД З УКРАЇНИ?

Час прочитання: 3 хв.

Коли людина на законних підставах оформила посвідку на проживання чи громадянство іншої країни, для виїзду з України потрібно зібрати пакет документів, який подається до Державної міграційної служби. Пропонуємо ознайомитись з особливостями даної процедури, а також причинами, з яких варто скористатися якісним юридичним супроводом цього питання.

Які документи необхідні?

Коли ви подаєте пакет документів на виїзд, то разом із ними додаєте заяву на розгляд цих документів. Отже, потрібно подати до територіального підрозділу ДМС:

  • 3 фото. Є вимоги до їх розміру – він має бути 3,5 х 4,5 сантиметрів.
  • Оригінал та копія українського паспорта. Ця вимога поширюється на всіх громадян України, які досягли 14 років.
  • Оригінал та копія свідоцтва про народження. Це стосується дітей віком до 14 років.
  • Довідка про реєстрацію місця проживання. У даному випадку теж йдеться про оригінал та копію.

Крім цих документів, є ще кілька, які потрібні лише в окремих випадках. Наприклад, це може бути оригінал та копія документа, що підтверджує особу законного представника. Це потрібно при виїзді дитини чи недієздатної людини. Якщо дитина виїжджає з людиною, яка не є її батьком або усиновителем, то потрібний документ, у якому підтверджено повноваження законного представника.

Якщо законні представники залишаються в Україні, а людина виїжджає з іншими людьми, потрібна нотаріально завірена згода від них. Коли йдеться про дітей віком від 14 до 16 років, від них теж потрібна така нотаріально завірена згода.

Також слід додати до всього перерахованого пакету документів квитанцію, яка підтверджує, що ви сплатили адміністративний збір.

 

У чому можуть бути проблеми?

Незважаючи на те, що порядок виїзду та алгоритм подання документів чітко розписані у безлічі відкритих та достовірних джерел, на практиці людина, яка взаємодіє з територіальним підрозділом ГМС, часто стикається з низкою труднощів. Це можуть бути різні проблеми – починаючи з перевантаженості даної структури і закінчуючи бюрократичними аспектами. Тому допомога юристів, які спеціалізуються на згаданій категорії запитів, буде доречною. Саме такі професіонали працюють в адвокатському бюро «Приходько та партнери». Ми надаємо свої послуги у кількох форматах. Це:

  • Консультації. Ми відповідаємо на ваші запитання та орієнтуємо у тому, як спростити собі взаємодію з міграційною службою. У даному контексті ми не говоримо про загальновідомі факти, а наголошуємо на тому, як, керуючись нормами чинного законодавства, найкраще буде вчинити саме у вашій ситуації.
  • Юридичне супровід. При такому варіанті ми беремо він організаційну бік взаємодії з ДМС. Це убезпечує клієнтів від затягування у вирішенні актуальних для них питань.

Звертайтесь! Команда адвокатської компанії «Приходько та партнери» докладе всіх необхідних зусиль та професійного досвіду, щоб допомогти вам оперативно отримати дозвіл на виїзд.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація