Фото: Як отримати довідку про несудимість з перекладом?

"Закон - те, що ми пояснюємо і те, чому слідуємо."

Лавренчук Марина Миколаївна
E-mail
lavrenchuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-41-44

Юрист, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Як отримати довідку про несудимість з перекладом?

Час прочитання: 2 хв.

Довідка про несудимість – це офіційний документ, який видається Міністерством внутрішніх справ, де буде вказуватися, чи притягувалася особа до кримінальної відповідальності на території України.

Такий документ видається громадянам України, які досягли чотирнадцятирічного віку і мають дійсний паспорт, іноземцям та особам без громадянства, які мають постійну або тимчасову посвідку на проживання в Україні; а також іноземцям та особам без громадянства, які такого дозволу на проживання не мають, але, наприклад, колись навчалися в ВНЗ України, приїжджали в туристичних/приватних/бізнес цілях, тощо.

 

Якщо Ви знаходитеся за кордоном, довідка про несудимість може знадобитися Вам під час:

  1. оформлення постійного проживання;
  2. подачі заяви на отримання іноземного громадянства;
  3. реєстрації шлюбу в іноземних державних органах тощо.

На території України довідка про несудимість може знадобитися:

  • для отримання дозволу на зброю;
  • в процесі усиновлення дитини;
  • під час оформлення на деякі посади на роботу тощо.

Для іноземців та осіб без громадянства, які планують подавати документи на прийняття до громадянства України, такий документ також обов’язково знадобиться.

Пропонуємо зупинитися саме на пред’явленні такої довідки про несудимість за кордоном. Часто громадяни України, які знаходяться за кордоном, пробують отримати довідку про несудимість через портал послуг ДІЯ.

Але, варто пам’ятати, що така довідка про несудимість видається без мокрої печатки та підпису уповноваженої особи, і на такий документ не можна поставити штамп апостиль, щоб довідка була легальна в інших країнах.

Так як, Україна є підписантом Гаазької конвенції, учасники такої конвенції зобов’язуються приймати документи, на яких стоїть саме штамп апостиль.

Увага! Апостиль на документ можна поставити тільки в тій країні, де цей документ видано. Так як довідка про несудимість видається Міністерством внутрішніх справ України, апостиль проставляється виключно на території нашої держави.

Якщо довідку про несудимість вам потрібно пред’являти в тих країнах, які не підписали Гаазьку конвенцію, тоді потрібно проходити процедуру легалізації документа (отримувати печатки Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ).

Довідка про несудимість видається виключно за особистою заявою особи. Проте юристи компанії «Приходько та партнери» пропонують вам допомогу в отриманні довідки про несудимість з апостилем завдяки представництву в державному органі адвоката.

 

Додатково ми можемо оформити нотаріально засвідчений переклад на будь-яку мову світу, аби в подальшому у вас не виникало проблем з прийняттям вашого документа в іноземних державних органах.

Для отримання детального аналізу вашої ситуації та консультації звертайтеся до юристів нашої компанії «Приходько та партнери». Ми отримаємо довідку про несудимість з апостилем та перекладом на необхідну мову за лічені дні, навіть якщо Ви знаходитеся закордоном.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
lavrenchuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-41-44

Юрист, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5.0

Кількість оцінок:

14

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація