Як оскаржити постанову виконавця у виконавчому провадженні?

«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Як оскаржити постанову виконавця у виконавчому провадженні?

Час прочитання: 3 хв.

Постанова про виконавче провадження може стати причиною серйозних неприємностей для вашого бізнесу чи особистих фінансів. Однак, є ефективні способи оскаржити такі рішення та захистити свої інтереси. Для того, щоб правильно оскаржити постанову, слід дотримуватися певної процедури та правових вимог. Нижче наведена основна інформація, яка допоможе вам у цьому процесі.

В яких випадках можна оскаржити постанову про виконавче провадження?

Постанова виконавця у виконавчому провадженні може бути оскаржена в ряді ситуацій, особливо якщо вона порушує законні права чи процедурні вимоги. Перш за все, оскарження може бути обґрунтованим у випадку невідповідності постанови чинному законодавству або порушення процесуальних правил під час її прийняття. Наприклад, якщо постанова була винесена з порушенням прав особи, яка підлягає виконанню, чи з відсутністю достатньої підстави для виконання, це може бути підставою для оскарження.

Крім того, оскарження постанови може бути обґрунтованим у випадку неправильного розгляду справи чи відсутності належного збору доказів. Якщо виникають сумніви у чесності чи обґрунтованості постанови, сторона має право вимагати перегляду цього рішення з метою встановлення правдивих обставин справи. Таким чином, оскарження постанови про виконавче провадження може бути ефективним інструментом захисту прав та інтересів особи, яка підлягає виконанню, у разі виявлення порушень чи недоліків у прийнятті такого рішення.

Кроки оскарження постанови 

  1. Ознайомтеся з рішенням. Перш ніж розпочати процес оскарження, уважно прочитайте постанову. Виокреміть всі важливі деталі, такі як сума, підстави для виконання, терміни та інші обставини.
  2. Перевірте відповідність постанови законодавству. Важливо перевірити, чи відповідає постанова всім вимогам чинного законодавства. Якщо ви виявите будь-які порушення чи недоліки, це може бути основою для подальшого оскарження.
  3. Зверніться до адвоката. Консультація з досвідченим юристом є ключовою у процесі оскарження постанови. Адвокат зможе надати вам професійну підтримку, оцінити сильні та слабкі сторони вашого випадку та розробити стратегію оскарження.
  4. Підготуйте письмове звернення. На основі порад адвоката складіть письмове звернення до відповідного органу чи суду. У зверненні зазначте всі важливі факти, законні підстави оскарження та запропонуйте аргументи, що підтверджують вашу позицію.
  5. Подайте звернення до відповідного органу. Після підготовки звернення, забезпечте його доставку до відповідного органу або суду в установленому законодавством порядку та строк.
  6. Слідкуйте за процесом. Після подання звернення слідкуйте за процесом розгляду вашої справи. За потреби надавайте додаткові документи або відповіді на запити органів.
  7. Підготуйтеся до судового засідання. Якщо ваше звернення не призвело до вирішення справи, підготуйтеся до судового засідання. На судовому засіданні представляйте свої аргументи та докази відповідно до вимог процесуального законодавства.
  8. Дотримуйтеся рішення суду. Після винесення судового рішення дотримуйтеся його вимог та виконуйте всі встановлені судом обов'язки.

Заключення

Оскарження постанови виконавця у виконавчому провадженні може бути складним процесом, але з правильним підходом та професійною підтримкою адвоката ви можете захистити свої права та інтереси. Не соромтеся звертатися за допомогою до юридичних фахівців, щоб забезпечити успішний результат у вашій справі.

Для консультації або розрахунку ціни оскарження постанови виконавця – заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація