Як оскаржити 130 статтю КУпАП?

«Ваші права – наша місія»

Гафтер Давід Якович
E-mail
gafter@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на супроводженні тендерів, захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Як оскаржити 130 статтю КУпАП?

Час прочитання: 3 хв.

Притягнення громадян до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного спʼяніння на сьогодні не рідкість, адже статистика говорить, що кожен третій водій хоча б один раз у своєму житті, але сідав за кермо автомобіля у нетверезому стані.

А тому складання протоколів працівниками органів Нацполіції за ст. 130 КУпАП є досить розповсюдженим явищем на практиці. Однак, що робити, якщо водій транспортного засобу не вживав алкогольних напоїв, проте на нього все одно було складено протокол за ст. 130 КУпАП?

У цій інформаційній статті ми поговоримо про те, які існують особливості оскарження протоколу за ст. 130 КУпАП, при цьому аналізуючи положення чинного українського законодавства.

Що слід розуміти під оскарженням протоколу за ст. 130 КУпАП?

Під оскарженням протоколу у разі вчинення адміністративного правопорушення за ст. 130 КУпАП слід розуміти певний юридичний процес, під час якого відбувається доведення у судах першої інстанції відсутності в діях громадянина (водія транспортного засобу) складу правопорушення.

Тобто, особа вважає себе невинною, а тому оскаржує протокол за ст. 130 КУпАП, оскільки переконана, що дії працівників органів Нацполіції є незаконними.

Протягом яких строків можна оскаржити протокол за ст. 130 КУпАП?

Після того як працівники органів Нацполіції склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 130 КУпАП, то до моменту його передачі до судових органів влади зазвичай проходить строк від 3 днів до 1 місяця.

Потім судовий орган влади призначає дату розгляду справи, на яку повинні зʼявитися особа, що притягається до відповідальності та представник Нацполіції. До дати призначення розгляду справи потрібно встигнути ознайомитись із матеріалами справи, підготувати власні письмові пояснення, зібрати доказову базу та вивчити показання свідків.

Це необхідно для того, щоб побудувати ефективну стратегію захисту до моменту проведення судового засідання.

Терміни розгляду справ за ст. 130 КУпАП зазвичай складають від 1 до 3 місяців, залежно від завантаженості судового органу влади та складності справи. А тому протягом цього часу особа може доводити свою невинуватість та прохати про закриття провадження.

У який суд потрібно оскаржувати протокол за ст. 130 КУпАП?

Справи, що повʼязані із вчиненням адміністративних правопорушень уповноважені розглядати районні суди першої інстанції за місцем складення протоколу.

Крім цього, самі працівники органів Нацполіції повинні вказати в протоколі до якого суду будуть передаватися матеріали для їх розгляду та прийняття кінцевого рішення по справі. Особа розписується у протоколі про вчинення адміністративного правопорушення і таким чином, вона є повідомленою куди слід звертатися для оскарження матеріалів справи за ст. 130 КУпАП.

Чим може допомогти наша компанія?

Професійні юристи із адвокатського бюро “Приходько та партнери” можуть допомогти клієнтам компанії у наступному, а саме:

  • Ознайомитися із справою про адміністративне правопорушення;
  • Провести детальний та юридичний аналіз справи на виявлення підстав для оскарження протоколу за ст. 130 КУпАП;
  • Допомогти підготувати письмові пояснення по справі;
  • Зібрати необхідну доказову базу для доведення невинуватості особи та закриття провадження по справі;
  • Ефективно захищати інтереси клієнта компанії під час розгляду справи в судовому органі влади;
  • Представляти інтереси клієнта при взаємодії із правоохоронними органами влади.

Якщо ви хочете успішно оскаржити протокол за ст. 130 КУпАП, то звернення до кваліфікованих юристів із адвокатського бюро “Приходько та партнери” допоможе досягти вам бажаного результату на практиці.

Адже наші фахівці добре розуміються на всіх правових нюансах у справах, що повʼязані із вчиненням адміністративних правопорушень, а тому зможуть знайти правові підстави для оскарження протоколу за ст. 130 КУпАП. Звертайтесь!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
gafter@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на супроводженні тендерів, захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація